Wpis z mikrobloga

Śniegowy Pugi!

Auto połowicznie naprawione, mechanik stwierdził że uszkodzeniu uległo łożysko prawego tylnego koła - zostało to wymienione (a także napawany bęben, ponieważ pękł...), jednakże nadal mnie ściąga, aczkolwiek już teraz tylko w prawo. W każdym razie, limit siana na najbliższy czas wyczerpany, więc jeszcze trochę postoi... Ale śniegi zwiedzone :D

Szkoda tylko że na Toruńską motorkiestrę nie dam rady przyjechać... :c

A i podsumowanie kosztów. Mechanik za wymianę łożyska (wyższa półka), regulację hebli i odratowanie bębna wziął 100zł. Łączny koszt rajdowania wynosi w takim razie 8960zł. :) Aczkolwiek awarie jeszcze nie zażegnane.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
Gumi5 - Śniegowy Pugi!

Auto połowicznie naprawione, mechanik stwierdził że uszkodz...

źródło: comment_cCe7pUAjW5HWXJLrzS49hKyAKaht5B4B.jpg

Pobierz
  • 9
@soft1house: nie wiem jak to konkretnie wyglądało, wiem że był już punktowany i teraz był jeszcze napawany. W każdym razie, pierwsza wolna gotówka i kupuję używki bo to jest tak "na zaś" tylko. Zabić nikogo nie zabiję, najwyżej siebie, bo po drogach publicznych jeżdżę jak żółw...
@soft1house: rozumiem, zdaję sobie sprawę z zagrożenia. Problem jest taki że mam teraz trochę cieniznę z kasą i cieszę się że udało zrobić się choć coś. Auto też na codzień nie jeździ, mam to szczęście że mogę używać innych, więc zagrożenia dla innych nie stwarzam. Wiem natomiast że jak tylko będzie coś kasiurki odłożone i w okolicy się pojawi, to kupuję dobre bębny i zakładam, życie mi miłe ;)