Wpis z mikrobloga

chinskie dzieci sa ludzmi, istotami wyzszymi i zdolnymi do podejmowania wyborow, ksztaltujacych ich zycie.


@mangusta_zlotousta: Tak jak mówisz. Albo złoży ci telefon za miskę ryżu albo zdechnie z głodu. Taki wybór krztałtuje życie wielu ludzi na świecie i nie tylko w kontekście chińskich fabryk. Jeśli już musze dalej ruszać ten temat to napiszę jedno: Człowiek i ludzkie życie zawsze będzie dla mnie wyżej niż zwierzę.

czyli zaprzeczasz, ze chodzisz na polowanie
@mangusta_zlotousta: Jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie o tym co piszesz to wiedziałabyś że nie tylko strzał w głowę może być śmiertelny.

jestes potworem pozbawionym wrazliwosci.


To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie. Nie chce mi się już rozwodzić na ten temat bo bardzo mogłabyś się zdziwić. Swoją drogą nigdy i nigdzie nie napisałem o tym że choć raz strzeliłem do zwierzęcia ale ty i tak już wydałaś wyrok.

nie jem miesa.


Może
@czteropak: hah, przed chwila burczales ze stosuje osobiste wybiegi, tymczasem nie majac nic na swoja obrone, usilujesz mnie #!$%@? wlasnie osobistymi wycieczkami. udowadniasz, ze stereotyp tepego wsiura latajacego po lesie z bronią jest jak najbardziej prawdziwy w stosunku do mysliwych. nie pozdrawiam i dalej zycze postrzelenia albo jakiegos wstretnego pasozyta, ktorych u dzikich zwierzat na szczescie nie brakuje.
@Gimbazjon303: zostawic przyrode przyrodzie. nie wiem jakim idiota trzeba byc, nieswiadomym wlasnej glupoty, zeby myslec, ze jest sie madrzejszym od mechanizmow ekologicznych, które od milionow lat regulowaly procesy na ziemi. jesli jest za duzo dzikow w jednym roku - zgina z glodu i w nastepnym nie bedzie ich juz za duzo. jesli jest za duzo jakichs chwastow wypierajacych inne rosliny, przyjda sarny i je zezrą. bedzie potem za duzo saren, to
Niezłe, większość wykopów-mysliwych biega z jakimś gównem i nie wstydzi sie nawet chwalić a tu jakie miłe zaskoczenie.


@jos: Nie żebym się czepiał broni bo każdy poluje z czego lubi albo na co go stać, ale pokaż mi to gówno które inni myśliwi wrzucają na wykop. Ja tu widzę chińskie norinco autora wpisu, które nie wygląda nawet jak broń myśliwska. Jakościowo odbiega chociażby od broni kolegi @radzio541 a już na pewno
@mangusta_zlotousta: aha.....
Niestety tak jak podejrzewałem - twoja wiedza o ekologi i biologii XXIw jest taka jak o myślistwie czyli żadna.
Pozdrawiam i zapraszam do książek....

Poczytaj czym się skończył zakaz polowania na kaczki w Holandii. Potem musieli zagazować tysiące kaczek bo było ich, za przeproszeniem, w #!$%@?.
'Natura się sama wyreguluje' dobre sobie....