Wpis z mikrobloga

@Gimbazjon303: tutaj pierwsze lepsze wyjasnienie kwestii:
Myśliwi muszą zastępować drapieżniki, i kontrolować liczebność populacji zwierząt?

Ciężko nawet tą bzdurę skomentować, ale po kolei. Po pierwsze myśliwy nie jest w stanie zastąpić drapieżnika. Drapieżnik polując kieruje się instynktem oraz wyostrzonymi zmysłami – myśliwy wrażeniami i ‘’emocjami łowieckimi’’. Czyli np. zabiciem kapitalnego zwierzęcia dla trofeum, tak nie postępuje drapieżnik. Wilki osaczając stado zwierząt płowych prowadzą pościg, podczas którego testują kondycję uciekających zwierząt, i
@Gimbazjon303: ignorant, bo ma inne zdanie, przeciwstawne zdaniu powtarzanemu od pokolen przez bande sadystow, uwazajacych zabijanie za wysoka rozrywke? bitch please, kiedys lekarze tez sie oburzali na Pasteura jak im kazal myc rece miedzy zabiegami, bo przeciez od pokolen symbolem chirurga byl sztywny od krwi fartuch
@mangusta_zlotousta:

~Laila – Weganka,wolontariusz TOZ i wielu inicjatyw pro zwierzęcych, zawsze po stronie zwierząt.

~Vera – Fotografia przyrodnicza i amatorska twórczość pisarska. Zdeklarowana przeciwniczka łowiectwa.

~Taras Bulba – Polityka,wkurzanie myśliwych. Założyciel strony.

~Octavian– Miłośnik lasu i przyrody,podglądania dzikiego życia, pasjonat myślistwa i łowiectwa w jego nie szkodzącej zwierzętom formie – obserwacji i tropienia a więc bez zabijania. Wegetarianin

~Villemo -Stażystka,pasjonatka akwarystyki ,malarstwa i spokojnego życia, mama i gospodyni swoich włości (łąki,
@mangusta_zlotousta: Poważna dyskusja byłaby dużym błędem i stratą czasu...
#!$%@? ja mogę być miłośnikiem ryb a mieć mierną wiedzę o ich prawidłowym zagospodarowaniu.
I proszę bez wjazdów personalnych tutaj.
Ciekawe czemu żaden naukowiec z PAN itp. nie postuluje o zakazie polowania xD
Pewnie wszyscy polują....
Tylko mówią to weganie, ornitolog amator (xD) i pani fotograf... Bitch pls ...
@mangusta_zlotousta: XDDDD Co ma do tego naczelny lekarz weterynarii xDDDD on jest od czegoś zupełnie innego xD
Chciałbym już skończyć bo widzę, że twoja wiedza jest, delikatnie mówiąc, żadna ale jeszcze trochę rozrywki - Pokaż mi te marginalizowane głosy naukowców, pokaż mi ich badania analizy, cokolwiek co traktuje o skutkach (pozytywnych) całkowitemu zakazowi polowania ?????
Aaaa i mały mindfuck - nie jestem myśliwym :)
@mangusta_zlotousta a: Koleżnako wiem, że pewnie teraz przycisk 'szukaj' u ciebie w google się pali od naciskania ale oszczędzę ci czasu bo dobry ze mnie człowiek :)
Niestety nie znajdziesz nic co by się merytorycznie broniło... :)
Ludzi, którzy mówią, że trzeba zakazać polowań, paradoksalnie wyrządzą większą krzywdę przyrodzie niż (w ich mniemaniu) myśliwi.

To tzw. 'pseudo ekologia'
@czteropak : Używam jej do polowań zbiorowych. Na odległości regulaminowe jest naprawdę ok. Wymieniłem w niej osadę montaż pod optykę i hamulec wylotowy. W USA i w Kanadzie mam bardzo dobrą opinię.