Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z Was zostawił swoją partnerkę/partnera dla innego? Jak pozbyć się wyrzutów sumienia, że skrzywdziło się bliską sobie jednak osobę? Nie zdradziłam swojego partnera, gdy pojawił się ktoś nowy, zaczęło psuć się w związku, a próba ratowania nie przyniosła skutku. Jestem zakochana na amen, poprzednie uczucie się wypaliło.
Próbuję siebie usprawiedliwić, że będąc z byłym partnerem na siłę, z litości, żeby nie sprawić mu przykrości i nie złamać serca, jest przecież gorszym rozwiązaniem, jednak wiem, jak on to przeżywa, mieliśmy plany, wspólne marzenia, a wszystko nagle zniknęło...
Chyba wolałabym, aby ktoś ze mną zerwał, a nie ja z kimś ()
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
SpienionaMurzynka: W jaki sposób probowalaś ratować skoro napisałaś, że jesteś zakochana na amen . Zachowanie typowej małpki. Dobrze, że dzieci z tego związku nie było (chyba) . Mam nadzieję, że nowy bolec odwali taki sam numer jaki ty (celowo z małej litery) zrobiłaś staremu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? i szukanie usprawiedliwienia się od zdrady.

Zaakceptował: Asterling

Czy ktoś z Was zostawił swoją partnerkę/partnera dla innego? Jak pozbyć się wyrzutów sumienia


@AnonimoweMirkoWyznania 1. Mirki nie majo partnerów. 2. By pozbyć się wyrzutów sumienia musisz najpierw poznać samą siebie. Co mam na myśli? Zamiast wmawiać sobie że jesteś dobrą, porządną kobietą, po prostu przyznaj przed sobą że jesteś zwykłą konformistyczną suką, a zrobi ci się lepiej.
Nic mi nie pozostaje jak tylko podpisać się pod tymi wszystkimi postami. Zrobiłaś źle, jak już wcześniej ktoś napisał zachowanie typowej malpki . Puściłaś się gałązki w momencie kiedy trzymałaś się już drugiej. Na szczęście to nie moje sumienie tylko Twoje.