Wpis z mikrobloga

Czas najwyższy na małą recenzję białka konopnego od @dobrekonopiePL które otrzymałam w rozdajo.

Paczucha przyszła jakiś czas temu, ale życie skutecznie odciągało mnie od mirkowania i jakoś się to odłożyło w czasie. W środku znalazłam oczywiście białko (z błonnikiem aby się bardziej chudło ( ͡° ͜ʖ ͡°)), dwie ulotki dające lepszy wgląd w konopne sprawy i miły liścik, który widać na zdjęciu.
Jako że u mnie #narkotykizawszespoko musiałam zbadać, czy to prawda z tym brakiem THC i załadowałam odpowiednią ilość w domowe bongo. Powiem jedno, jazda zupełnie jak po żurawinowym Loydzie #pdk. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak na poważnie, białeczko bardzo spoko. Nie pachnie, jakoś charakterystycznie nie smakuje i można w sumie wrzucać do wszystkiego o ile nie będą przeszkadzać Wam niewielkie drobinki samego białka między zębami.
Zrobiłam sobie na szybko takie białkowo-bananowo-kakaowe kulki, w zastępstwie za słodycze. Wyszły naprawdę dobre, kruche na zewnątrz i mięciutkie w środku. Przepis banalny, a jedną taką kulką idzie się zdrowo nasycić mimo że wyglądają trochę strasznie. :p

Dziękuje bardzo firmie @dobrekonopiePL za małą próbkę ich specyfiku. Tym sposobem zaskarbiliście sobie jednego mirkowego klienta i aby było ich więcej. ()

Może takie trochę #gotujzwykopem i aby mnie za to nie zbił, ale daję również #mirkokoksy. Może kogoś z Was to skłoni do zakupu. :)
Pobierz innigri - Czas najwyższy na małą recenzję białka konopnego od @dobrekonopiePL które o...
źródło: comment_D260M77bsXQyWfjnZavE5bDjoR2t60aj.jpg
  • 10
@JestemKrystian: Z pamięci daje:
- jeden duży banan
- 3 łyżki czystego kakao
- 1/4 szklanki białka
- łyżka oleju, może trochę więcej (ja dałam kokosowy, ale to dowolne)
- łyżeczka esencji wanilii (ja dałam po prostu jedną laskę wanilii i było delikatnie czuć jej słodycz)

Pokroiłam banana, dodałam kakao i zblendowałam to na gładką masę, potem białko, wymieszałam, potem wanilia i olej. Smażyłam na suchej patelni, było to w sumie