Wpis z mikrobloga

Wiecie co. Chyba zaczęłam tęsknić za korwinowo kucowym Wykopem, albo w ogóle za apolitycznym Wykopem. Przecież to co się tutaj dzieje teraz to żenada. Płatne trolle z jednej i drugiej strony, choć z przewagą prawej strony, bo aż tak tutaj nigdy nie było. Tak jak kiedyś lubiłam przeglądać znaleziska polityczne i czytać komentarze, tak teraz unikam tego jak mogę bo żenadometr wyjebuje poza skalę. Bo tego się nie da czytać, nie wiem czy niektórzy komentujący są tak durni że uprawiają tak prymitywną propagandę czy ktoś im za to płaci. I to się tyczy obu zwalczających się nawzajem obozów.

Wykop stał się po prostu polem bitwy trolli z #4konserwy i #neuropa , którzy uprawiając swoją propagandę kształtują siedzącym tu dzieciakom światopogląd, co muszę przyznać jest niestety skuteczne. Przykro, parę lat temu wyglądało to inaczej. Że już nie wspomnę o samych początkach Wykopu i tym, że znaleziska to były głównie ciekawostki wszelkiej maści, a polityka stanowiła jakieś 30% zawartości :P

#zalesie i #gorzkiezale po przeglądaniu głównej od kilku dni
  • 7
@whiteglove: Ja nie pamiętam tego dawnego mitycznego wykopu, a non stop czytam jaki to był kiedyś wspaniały portal. Ja an wykop zwróciłem uwagę tak naprawdę niedawno i pierwsze co zwróciło moją uwagę to niesamowite natężenie czopków od "pana Janusza". Zatem powiedz mi proszę jak to się stało, że portal o ciekawostkach popularnonaukowych tak jakoś przypadkowo stał się siedliskiem kucostwa?
Płatne trolle z jednej i drugiej strony, choć z przewagą prawej strony, bo aż tak tutaj nigdy nie było


@whiteglove: Niektórzy dla idei ;)

Moim zdaniem, a jestem starszy niż średnia tutaj, aktualna sytuacja polityczna jest najgorętsza od kilkunastu lat, bo wcześniej nie interesowałem się polityką zupełnie. I po prostu ma to odbicie na Wykopie.

uprawiając swoją propagandę kształtują siedzącym tu dzieciakom światopogląd, co muszę przyznać jest niestety skuteczne


Dzieciakom to