Wpis z mikrobloga

odpisałem jej, że 8 zaliczyłem to mnie usunęła z par xDD


@aukolb: Powinna sobie jaki wzór stworzyć uwzględniający wiek. Bo wiek też wpływa na ilość często.
najlepsze, że najpierw pisze, że jest katoliczką, a potem zaznacza, że jest normalna. czyli według niej to się wzajemnie wyklucza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kwasnydeszcz: przecież dopiero ty utworzyłaś porównanie jednego do drugiego i sugerujesz że to się wyklucza xd
@aukolb: sam jesteś #rakcontent
Odmawiasz katoliczce prawa do szukania partnera według zasad jej wiary?
Rozumiem jakby deklarowała się jako katoliczka, a pisała, że szuka jednorazowych przygód albo że jest hipokrytką typu "lubię anal, a dziewictwo zostawiam do ślubu".

Żenadłem z ciebie typie i to mocno...
@MagnaPomerania: wskaż mi miejsce typie gdzie śmieje, ze jest katoliczka i dlatego pisze, ze to jest rakcontent.
Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem typie to polecam wrócić się do podstawówki
Katoliczka, która odrzuca gościa z tak niskich pobudek jak wzrost i jeszcze twierdzi, że jest normalna?


@jacekKobr: ale gdzie w zasadach KK masz, ze trza wiazac sie z kazdym, bez zadnej selekcji?
Ona nie odrzuca nikogo z powodu wzrostu jako czlowieka, po prostu męzczyzna z konkretnym wzrostem się jej podoba/nie pociaga.
To są całkowicie rozne sprawy.

Jednemu podobaja sie blondynki, innemu zielone oczy, komus duzy biust, laski szczuple albo przy kosci,
ale gdzie w zasadach KK masz, ze trza wiazac sie z kazdym, bez zadnej selekcji?

Ona nie odrzuca nikogo z powodu wzrostu jako czlowieka, po prostu męzczyzna z konkretnym wzrostem się jej podoba/nie pociaga.


@agaja: Zastanów się jak to dziwnie brzmi: selekcja... Selekcjonować to sobie można towar w sklepie, a nie ludzi. O to mi właśnie chodzi. Nie odbieram nikomu prawa do tego:

O gustach sie nie dyskutuje, a kazdy ma