Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Córka mojej koleżanki została otumaniona przez niemieckiego muzułmanina. Koleś jest z jakiegoś kraju afrykańskiego ale dla młodej jest niemcem. Najgorsze, że Magda (ta córka znajomej) nie rozmawia z rodzicami, potajemnie się umawia z tamtym w hotelach, chce rzucić pracę i wyjechać by być bliżej #muslim a.
Cały ten związek trwa juz ze 2-3 lata, jest jakas nadzieja, że się młoda ogarnie ? Lub jak z taką osobą rozmawiać jeśli ona na próbę kontaktu reaguje agresją i zamykaniem się na rodzinę ? Macie jakieś pomysły?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
No nie mam i to się nie zmienia raczej.


@Asterling: fix'ed, jakby mi córka przyprowadziła do domu jakieś człekokształtne, typu "prawilnego" ziomeczka, studenta administracji, fanatyka religijnego dowolnej opcji czy kogoś w "dresie patriotycznym", to bym dokonał szybkiej pacyfikacji związku.
Typowy rasista


@Asterling: Klasista, mój drogi, klasista.

śmietance neuropy


@Asterling: Dziękuję za uznanie, ale ja jestem luźno powiązany z neuropą, najpewniej za 3-4 lata będę toczył flejmwoyjny z Steke, Barkiem i Gordonem, ja z pozycji radykała-antyegalitarysty, oni z pozycji neoliberalnych.

Tymczasem, siedzimy w jednym okopie.