Wpis z mikrobloga

Ech, Kaczor, dlaczego musisz być socjaluchem?

Tak pięknie rozgrywasz te miernoty z opozycji. Sterujesz nimi jak kukiełkami, a gdy rozwalają swoje porcelanowe, a puste, główki, Ty tylko chichrasz się z tylnej ławy sejmowej, udając zwykłego, szarego posła, małego żuczka, który nic nie może i niewiele wie: "Ech, coś tam słyszałem, panie redaktorze, ale proszę pytać panią Premier albo pana Prezydenta, bo przecież ja jestem nikim" - odpowiadasz cichutko z opuszczonym skromnie wzrokiem.

Tylko dlaczego jesteś socjaluchem?

Tak pięknie grasz na emocjach. Nie liczysz się ze zdaniem reszty. Idziesz jak taran. Jesteś uparty i przebiegły, sprytny i inteligentny. Nawet wrogowie polityczni porównują Cię do Marszałka.

Tylko dlaczego jesteś socjaluchem?

A wyobraź sobie taką sytuację: zamiast 500+ ulgi podatkowe, wat 15%, akcyza w dół, zminimalizowanie kosztów pracy, może rezygnacja z dochodowego, ech, PKB dwa razy wyższe niż w Chinach, ludzie noszą Cię na rękach... Nie, nie musiałbyś być drugim Korwinem, p------------ś prywatyzację służby zdrowia i szkolnictwo, i oszołomskie gadanie, że Hitler, że gwałty, że kobiety. Miałbyś w dupie Korwinowskie utopie. Byłbyś sobą, takim Adasiem Małyszem polskiej polityki.

Więc dlaczego jesteś socjaluchem?

Mogłeś przejść do historii jako największy Polak. Bo oto dług publiczny - spada, nadwyżka budżetowa wielka, tanio w sklepach, piękna, wielka Polska, na ulicach bezpiecznie, wszyscy Ci się kłaniają: panie Naczelniku, mówią, a może ciasteczko, może kawki? I nagle większość konstytucyjna, piszesz Piękną i Wielką Ustawę Zasadniczą Nowej IV Rzeczypospolitej Polskiej Konserwatywno-Liberanej. Wyobrażasz to sobie, Kaczor?

Ale k---a nie, Ty musisz być socjaluchem. Dlatego nie potrafię Ci kibicować i nie mogę na Ciebie zagłosować. I nie cierpię Twoich wrogów politycznych, ale ręka by mi uschła, gdybym na Ciebie zagłosował.

#polityka
#4konserwy
#neuropa
KonfederatZBaru - Ech, Kaczor, dlaczego musisz być socjaluchem?

Tak pięknie rozgry...

źródło: comment_LPHYLyHResWadicqWAD0RV9VNE03JLsP.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech, Kaczor, dlaczego musisz być socjaluchem?


@KonfederatZBaru: Osobiście to mam wrażenie, że gospodarką to prawie w ogóle Kaczyński się nie zajmuje i go to nie interesuje, przy poprzednich rządach Gilowska sukcesywnie wprowadzała kolejne obniżki podatków, no praktycznie przeciwieństwo dzisiejszego PiSu. Teraz Gilowskiej nie ma, jest Morawiecki, i to on jest socjalistą z krwi i kości, jakoś ja nie mam wrażenia, że Jaro nim steruje, ma tak samo wolną ręką w
  • Odpowiedz
Mogłeś przejść do historii jako największy Polak.


@KonfederatZBaru: acha, no tak, powiem ci, że ja też z łatwością mógłbym przejść do historii jako największy Polak, wystarczyłoby abym spełnił pewne warunki, i gotowe

ale się wolę chichrać na portalu ze śmiesznymi trollami
  • Odpowiedz
Do tego zanim PiS się nie zainteresował to nikogo nie obchodził TK


@Satan696: policją też nikt nie interesuje

póki nie jest potrzebna do przestępstwa, albo do osądzenia czyja wina na drodze i kto przekroczył przepisy, wtedy ją się
  • Odpowiedz
CO prawda to prawda, myślicie że to z Kijowskim i Petru to przypadki, już odpowiednie służby od dawna miały ich na celowniku i czekały tylko na potknięcie.


@piotr-antyn: Z Kijowskim to mam wrażenie w KOD jest kret, i to raczej nie jeden, bo za dużo rzeczy było od pewnego momentu kompletnie spieprzone. (I to jeszcze nie jest koniec).

@comrade Osobiście wyznaję niepopularne przekonanie, że Kaczyński zwyczajnie zwariował (co oczywiście
  • Odpowiedz
Mi się coś wydaje, że z Kijowskim to nie zasługa PiSu. Był Petru, teraz rzucili nagranie więc po co dodawać jeszcze Kijowskiego? Bez sensu bo można to stopniować i co jakiś czas wrzucać opinii publicznej takie smaczki.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Coś w tym może jest, bo reakcja mediów pisowskich była mocno spowolniona. Zaskoczyło ich to. Skąd to wyszło to ja wiem, walka wewnętrzna w KOD. Może faktycznie nie agentura, tylko kompletny egoizm
  • Odpowiedz
@Andreth: Do tego ciekawostki o Kijowskim ujawnione wtedy kiedy opozycja ma najgorszy czas co w sumie jest też dość logiczne. Opinia skupi się na każdym po trochu, najpierw Petru, teraz Kijowski ale ludzie dalej się śmieją z Petru. Za 2 miesiące o tym już wszyscy zapomną a Kijowski być może będzie już tylko historią więc więcej kompromitacji nie będzie. Teraz właśnie pytanie, czy to walka o KODowskie pieniądze czy próba
  • Odpowiedz
Teraz właśnie pytanie, czy to walka o KODowskie pieniądze czy próba naprawy tego tworu.


@Marek_Licyniusz_Krassus: To pierwsze, na 100%. Ale się przeliczyli, bo ludzie z KOD są w-------i do białości i to bynajmniej nie najbardziej na Kijowskiego. Mam nadzieję, że w końcu wprowadzą transparentne procedury i pogonią "zarząd", bo to naprawdę żenada totalna. Ja troche teraz patrzę na to z boku, angażuję sie gdzie indziej, ale mam sentyment do KOD.
  • Odpowiedz