Wpis z mikrobloga

@Mis__Koralgol: Wygląda na to, że używanie jest legalne, ale sprzedaż i import nie. Jak trafisz na upierdliwego pałarza, to możesz mieć problemy, a inny zupełnie Cię zignoruje. Jeśli już koniecznie chcesz coś zabrać, to lepiej się nie wychylaj. Tam ogólnie jakiś #!$%@? panuje, więc nie licz na jednoznaczną odpowiedź, bo z różnych relacji wynika, że teoria swoje, a praktyka swoje.
@Mis__Koralgol: byłem niedawno w Tajlandii i postanowiłem nie brać epapierosa i palić zwykłe. Na miejscu się okazało że w każdym klubie/knajpie widziałem ludzi z epapierosami i nikt nie robił im problemów. Nie wiem tylko jak celnik zareaguje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzystaMaestria: 3 tygodnie na miejscu. Plan był taki żeby spędzić 12 dni na koh tao, potem do hua hinb do znajomej na 10 dni i z Hua Hin mieć bazę wypadową na zwiedzanie na skuterku czy pociągiem. Teraz jednak plany mi pokrzyżowała pogoda i #!$%@? strzeliło wszystko. Szukam jakiejś fajnej wyspy ale te koh tao mi najbardziej pasowało z połączeniem do Hua Hin. Zastanawiam się czy by do Vietnamu nie pojechać
@delyr: to jest złożony temat bym powiedział, od rezerwacji biletów po utrzymanie tam na miejscu i wyrwanie kwater w jakiejś przystępnej cenie, a przynajmniej mam takie. Dlaczego tak mówię? Będę pierwszy raz za granicą więc trudno mi jest określić całość kosztów, jednak wiem na pewno, że nie można mierzyć jedną miarą siebie i wszystkich w około których się słucha bo to jedynie szkodzi jeśli chcesz wyjechać. Ja mogę Ci powiedzieć o
Pobierz Mis__Koralgol - @delyr: to jest złożony temat bym powiedział, od rezerwacji biletów p...
źródło: comment_OmrvY2PqVSjCi5w5Ub3v7Hydrfo5Szam.jpg