Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki. Wczoraj bardzo miła noc, 2/2 wjechało jak w masełko i wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Co dzisiaj? Ano dzisiaj ciężko przewidzieć. Mało drużyn grających back-to-back, lub ciągnących jakiś wyjazdowy trip, za to bardzo dużo niewiadomych w składach poszczególnych ekip. Wyselekcjonowałem dla was 2 mecze w których line-upy są (względnie) pewne i z tych dwóch meczów wyciągnąłem dubelka opartego na overach punktowych. Z resztą zobaczcie sami:

Bucks-Knick over 204,5. Knicksi bo dobrym początku sezonu obecnie znajdują się w dołku. Nie pomaga przy tym kontuzja Porzingisa (który być może dzisiaj zagra). Więc generalnie można by spojrzeć w strone Bucks. Z tym, że właśnie pod znakiem zapytania stoi Zinger no i nigdy nie wiadomo kiedy odpali Melo. Knicks potrafili być groźni Madison Square Garden i nie stawiałbym jeszcze na nich krzyżyka. Odwracamy się więc w stronę overa. Dwie niezłe ofensywnie zespoły które w obronie grają po prostu średnio, raz lepiej raz gorzej. Bucks co prawda ostatnio zanotowali bardzo niski wynik w meczu OKC, ale uznałbym to jako prognostym na to, że drugi taki mecz z rzędu się nie zdarzy. 204,5 pkt to nie dużo, kibice w MSG lubią ofensywny i otwarty basket i powinni go dzisiaj dostać.

Hawks-Magic over 199,5. Hawks są w niezłej dyspozycji, ale pewniejsze wydaje się zagranie overa. Hawks świetnie dzielą się piłką i generalnie zdobywają sporo oczek, Orlando natomiast po słabym punktowo listopadzie zaczęło, szczególnie u siebie więcej rzucać. Miejmy nadzieje, że ta tendencja się utrzyma. Linia 199,5 jest naprawdę niska jak na warunki NBA, wydaje mi się, że bukmacherzy mają jeszcze w pamięci początki sezonu gdzie mecze Orlando kończyły się na poziomie 180-190 punktów.

No i klasycznie już zapraszam do komentowania, chwalenia się i oczywiście obserwowania tagu #gdziejesthajs . Powoli dobijamy do 200 obserwujących więc w sumie #atencjasieniezgadza.

#bukmacherka
mihaaaa - Siemanko Mireczki. Wczoraj bardzo miła noc, 2/2 wjechało jak w masełko i ws...

źródło: comment_x5KSb4n9vlGpy3FciZ3aeyiLJsFyAIny.jpg

Pobierz
  • 14
Zasnalem z tel w ręku mając stawiać kupon( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale pograne MIL +2.5 a można było łapać ich win @5 na 5min do końca( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mihaaaa: Panie mirku... ja nie wiem co o tym myśleć. Co Ty człowieku odwalasz... Dzięki Tobie zaczynam dzień z uśmiechen na ryju po sprawdzeniu nocego kuponu. Ehh żebym jeszcze miał jaja i postawił coś grubiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mihaaaa - night cash maker. Dzięki wielkie chłopaku, nie opuszczaj nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yoyoek: no trzeba to traktowac w kategorii bo jednak ten sezon Miami dramat, ale z drugiej strony to Kings więc wszystkiego należy się spodziewac szczegolnie w meczach b2b