Wpis z mikrobloga

Dlaczego nasze gazety seriale i filmy tak kłamią? Jak jest pokazana gdzieś kobieta to jest ona delikatna i skromna i marzy o romantyku i miłości. A w rzeczywistości to polish girl chcą tylko bad boya od #!$%@? i seksu a nie romantyka. One lubią twardą grę. Lubia jak się na nich wyżywa, bije je, krzyczy na nie. Pokazują wszędzie że kobieta chce żeby mężczyzna był czuły i poświęcał jej cały czas. A tu taki #!$%@?, jesteś miły i czuły? To jesteś cipeuszem i kobietę odbije ci damski bokser sebek #!$%@?. A Polka chce ciągle być poniżana. Polka lubi też być bezbronną małą dziewczynką żeby kochany ją karał. To jest u polish girls normal.

To jest to co widzę u kolegów, koleżanek. Jest trochę normalnych dziewczyn ale bardzo dużo ma syndrom #!$%@? niewolnicy... #rozowepaski Czemu do #!$%@?? Czyżby typowa #logikarozowychpaskow Uprzedzając pytania, obracam się w wielu towarzystwach i jakieś 4/10 różowych pasków tak #!$%@?, albo zdradza z takim #!$%@?.

#przegryw ##!$%@? #bekazpodludzi
Volt224 - Dlaczego nasze gazety seriale i filmy tak kłamią? Jak jest pokazana gdzieś ...

źródło: comment_eX5kKe5YUpxI6On80HE3AGUdsQ2y4wrt.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Volt224: Nic przecież nie mówię, że nie jesteś fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty to rozumiesz, że nie wszystkie kobiety takie są, ja to rozumiem, ale pelikany wszystko łykają i zamiast być normalnymi facetami, udają jakieś alfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DreyfuS: sam jestem człowiekiem raczej pewnym tj. Potrafie zapewnic sobie i mojej lubej bezpieczeństwo fizyczne, w miare kumaty ze mnie szympans i kocham różowego bardzo mocno z wzajemnością :)Nie chce się chwalić tylko pokazac ze mozna bedac takim tepym #!$%@? jak ja niebieskim paskiem miec inteligentną i piekna kobiete. Oczywiście większośc widzo mnie jako stereotypowego sebe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Volt224: Ja cię szanuję, za to, jak wsparłeś różowego w trudnych chwilach. I to jest normalność i takich ludzi jest sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie wolno tak brzydko o sobie mówić.

To może przestań chodzić w dresach? ( )
  • Odpowiedz
@DreyfuS: tylko ze mi dresy pasują i zostana do poki nir zmienie zdania. Dlaczego? Bo mam #!$%@? na to co ludzie powiedzą. Zaklamane #!$%@? maja mnie oceniac? Niech oceniaja tyle ze mi koło bata lata czyjaś opinia. Mam kochanego różowego, jestem bylem i bede soba i mam do siebie szacunek za to ze nikogo nie udaje.

Szkoda że tak duzo ludzi przejmuje sie zdaniem tego zakłamanego #!$%@? ktore dzisiaj jest
  • Odpowiedz
@Volt224: Z tym dresem to żartuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zawsze staram się być sobą i mam krąg ludzi z którymi się dobrze czuję. Robię to co lubię, nie gonię za popularnością, polecam ten styl życia wszystkim.

Jak masz różowego, to co tu jeszcze robisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DreyfuS: mirkuje, lubie te społeczność, jestem jej częścią i poki co nie mam zamiaru tego zmieniac. Chociaz krążą pogłoski ze za bycie w #zwiazki ma byc wykluczenie z bycia mirki em
  • Odpowiedz
Dlaczego nasze gazety seriale i filmy tak kłamią? Jak jest pokazana gdzieś kobieta to jest ona delikatna i skromna i marzy o romantyku i miłości. A w rzeczywistości to polish girl chcą tylko bad boya od #!$%@? i seksu a nie romantyka. One lubią twardą grę. Lubia jak się na nich wyżywa, bije je, krzyczy na nie. Pokazują wszędzie że kobieta chce żeby mężczyzna był czuły i poświęcał jej cały czas. A
  • Odpowiedz