Wpis z mikrobloga

#aliexpress #pytanie

11.11 na ali zamówiłem wiertarko-ekrętarkę akumulatorową do tej pory nie otrzymałem towaru, numer podany przez sprzedawcę jest fejkowy, co prawda sprzedawca ma bardzo dużo dobrych opinii ale wszyscy narzekają na czas dostawy, on sam zarzeka się, że towar wysłał itp. Czas na dostawę ma do 15.01.2017 a ja do tego terminu mam czas żeby wystąpić o zwrot kasy, i teraz moje pytanie, kiedy otworzyć to „dispute” ? przed samym końcem czy mogę zrobić to nawet już ? I kolejne pytanie jeśli to zrobię a np. 25.01.2017 przyjdzie do mnie ta paczka to co wtedy ? mam ją odesłać czy mogę ją przyjąć ?
  • 13
@L3AD3R: W sumie zapłaciłem z 350 zł także tego.
@kleeb: Jak wydłuże mu czas na dostawę to później będę mógł po 15.01.2017 roku będę mógł otworzyć to dispute jak chińczyk poleci w #!$%@? ?
@HaSSaN: No tak, nawet ma korone przy feedbacku, ale nie zmienia to faktu że powinien wysłać rejestrowaną paczką, nierejestrowaną to wysyła się małe gówna do 10$
@L3AD3R: Pewnie masz rację, ale czy to mój problem, że tak wysłał przesyłkę raczej nie. Teraz zastanawiam się ile dać mu jeszcze czasu ewentualnie bo może okazać się, że przesyłkę zatrzymali celnicy a ja jeszcze nie dostałem żadnego pisma. Poza tym czy jeśli otworzę z nim spór a po tym czasie dostanę przesyłkę to co wtedy będę musiał mu ją odesłać czy będzie można ten spór anulować ? I ile trwa
@HaSSaN: ja bym wydluzyl o miesiac. Jak po tym nie przyjdzie to spor i prosba o zwrot calosci. Ja tak robie w kazdym przypadku jak sie konczy czas ochrony. Do tej pory tylko dwa razy nie dostalem przedmiotu a zamawiam od 3 lat.