Wpis z mikrobloga

Szukam pełnych słuchawek do około 300 zł. Głównie do muzyki, ale używam słuchawek również często do gier.

Z tego drugiego powodu myślałem nad Hyper X Cloud. Bardzo podoba mi się odpinany mikrofon.

Nie jestem jakimś wielkim audiofilem. Byleby dobrze grało i będę zadowolony. Co sądzicie o słuchawkach, które podałem wyżej? Możecie polecić również coś innego?

Do tej pory miałem Creative Aurvana Live i byłem z nich bardzo zadowolony, ale niestety jedna słuchawka przestała działać, a gwarancja skończyła się 2 miesiące temu.

#sluchawki #muzyka #audio
  • 8
@Qbaz: a ja myślę że lepiej zainwestować w porządny recabling CAL'i jeśli wiesz że to kabel zawinił i się cieszyć znowu słuchawkami, a pozatym odkryć je na nowo(recabling w calach poprawia im o wiele lepiej granie)
ewentualnie HyperX Cloud bo porządne są, pójdą z dupy i mają mikrofon i są wygodne
@blacks0ulx: W przypadku obecnych CAL'i nie jestem w stanie niestety stwierdzić, że to na pewno wina kabla. Mógłbym je oddać do recablingu, ale jak się okaże, że to jednak coś innego, to i tak musiałbym kupić nowe słuchawki.

Zazwyczaj jak mi się psuły słuchawki do tej pory, to wystarczyło jakoś poruszać kablem i przez chwile znowu działały obie słuchawki. Teraz obojętnie jakbym bardzo nie kombinował, dociskał itp. to i tak jedna
@Qbaz: jeśli ci ich nie szkoda, rozbierz je, polutuj czy coś, może lut padł przy przetworniku i nie łapie wcale
jeśli nie są do odratowania to bierz HyperX Cloudy, ewentualnie jak chcesz słuchawki otwarte to Somic V2 i dokup jakiś w miarę dobry mikrofon np trust starzz. Obie pary nie potrzebują żadnych wzmacniaczy i na zwykłej integrze/telefonie będą bardzo ładnie grały
@Qbaz wez cloudy jak chcesz w gierki, na superluxy nawet nie patrz, nie ma porowania, jak tylko do muzyki to w sumie fajne byly panasonici rp-htf600 no i cale, mialem 2 pary i fajny sprzet w dobrej cenie, ale podobno jakosc spadla w porownaniu do tego co bylo kilka lat temu