Wpis z mikrobloga

#pasta #bonzo #heheszki #gimbohumor xD

Mam 28 lat i mogę powiedzieć, że powiodło mi się w życiu tego typu. Mieszkam z żoną w luksusowej willi i mam stałą pracę na umowę zlecenie - jestem kierownikiem Mili. Zarabiam 1488 zł, a w dobrych miesiącach z nadgodzinami to i 2137 zł wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój spektakularny sukces bec. Po studiach na wydziale harnasiologii zrobiłem doktorat. Pierwotnie planowałem pracę na budowie, ale ponieważ nie było wolnych etatów, a pojawiła się świetna oferta z Mili, to długo się nie zastanawiałem. Zarabiam dużo, więc żyję komfortowo. Miałem sportowy wóz- Mazdę RX-7. Trochę się zapożyczyłem i znajomy ściągnął mi ze śmietnika luksusowy komputer - procesor half core, rocznik 420 p.n.e. Trochę negocjowałem z korbą zakup nowego komputera. Małżonce-Małgorzacie marzył się IBM 5150 lub Commodore 64, teściowa chciała ZX Spectrum, ale ostatecznie o zakupie zdecydował nowoczesny design, komfort użytkowania i świetne wyposażenie chińskiego badziewia. Kompa mam w najbogatszej wersji z zasilaczem i płytą główną. Żona twierdzi, że powoli zbliża sie do mnie kryzys wieku średniego. Stąd, jej zdaniem, moja chęć epatowania bogactwem. Na piratebayu ściągnąłem używane simsy 4, żeby zaakcentować futurystyczną wydajność. Dwa razy w miesiącu ściągnę grę i recenzujemy z rodziną. Chętnie jadam też w luksusowych restauracjach. Chodzimy więc raz na trzy miesiące z rodziną na pizze lub cole do Da Grasso. Lubimy ogunie również dalekie i egzotyczne wyjazdy. Już trzy razy byliśmy w tym roku na komisariacie. W lecie natomiast lubię pogrillować z rodziną i przyjaciółmi. Ponieważ mam znajomości w Mili i wiem, kiedy są promocje, to wspaniałą, zdrową kiełbasę bez chemii znajduję po 0.00 za kg, do tego harnasie za 1,59 zł i żyć nie umierać bec. Mimo spektakularnego sukcesu zawodowego i zamożności akat nie zmieniłem się, nie jestem typem aroganckiego nuworysza i potrafię dzielić się z biednymi. Zdecydowaliśmy z Małgorzatą, że przyjmiemy do naszej przestronnej willi wielodzietną rodzinę hejkerów tego typu.
  • 2