Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam już siły.

1. Jestem na pierwszym roku studiów i perspektyw na jakiekolwiek ich ukończenia nie widzę. Na wykłady niby chodzę, ale i tak znaczną część przesypiam. Uczę się tyle, co nic, ale jeśli się już wezmę, to i tak niewiele z tego wychodzi. Przez liceum przeszedłem nie robiąc zbyt wiele (co dziwne, z dobrymi wynikami). Tutaj poza matematyką niewiele co rozumiem (no jeszcze office'a ogarniam może). Tylko marnuję czas. Nie mam odwagi, aby rzucić studia ani siły, by na poważnie się nimi zająć.
2. Sfera uczuciowa to też tragedia. Nigdy nie byłem w związku i kontakty z dziewczynami to nie jest dla mnie coś prostego. Szkoda, bo w moich planach na życie zawsze było obecne małżeństwo i trójka dzieci. Jestem osobą mrukliwą, mało kontaktową, ze skłonnościami do wybuchów gniewu. Mężczyźni są w stanie to jakoś znieść, ale kobiety zdecydowanie unikają mojego towarzystwa.
3. Żeby nie było, że jest całkowicie beznadziejnie, to jestem osobą całkiem inteligentną i przez ostatni rok nieco poprawiłem swoją sylwetkę (regularne ćwiczenia to jednak protip), ale i tak w ostatecznym rozrachunku nic to nie znaczy. Mogę być osobą zdolną i nawet niebrzydką, ale najpewniej zostanę starym kawalerem z gównopracą, egzystującym gdzieś na marginesie społeczeństwa.

Co tu robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Może przeczytaj więcej postów tutaj, co drugi to #foreveralone, więc nie przejmuj się tak tym że nie masz dziewczyny. A studiów to nie odpuszczaj tak łatwo, dyplom zawsze będzie w jakimś tam stopniu atutem. Lubisz matmę to ucz się programować - póki co pracy dużo, stawki godziwe więc czemu miałbyś nie spróbować?

PrzyjemnaAzjatka: Zmień nastawienie. Fakt było do dupy, ale teraz jest inaczej bo wiesz, więc wyobraź sobie, że wyszedłeś z pokoju i wszedłeś do jadalni. Na stole znajdują się potrawy, których ty jeszcze nie próbowałeś. Nie myśl o tym dlaczego ich jeszcze nie jadłeś. Spróbuj i ciesz się tym, że możesz teraz doświadczyć tego czego inni doświadczyli wcześniej i nie będą już nigdy więcej czerpać takiej radości jak ty teraz. Powodzenia i
@AnonimoweMirkoWyznania:
"Zmień nastawienie. Fakt było do dupy, ale teraz jest inaczej bo wiesz, więc wyobraź sobie, że wyszedłeś z pokoju i wszedłeś do jadalni. Na stole znajdują się potrawy, których ty jeszcze nie próbowałeś. Nie myśl o tym dlaczego ich jeszcze nie jadłeś. Spróbuj i ciesz się tym, że możesz teraz doświadczyć tego czego inni doświadczyli wcześniej i nie będą już nigdy więcej czerpać takiej radości jak ty teraz."

Jesteś zwycięzcą!
OP: @sorhu: Energetyka.

@zagorzanin: Tutaj Cię muszę niestety zmartwić. Zawsze miałem awersję do bycia rozebranym po śmierci niczym świnia u rzeźnika, więc prawdopodobnie kiedyś podpiszę oświadczenie sprzeciwu. Wolałbym zostać pochowany w całości.

@bijonse: Nie myślę w najgorszych (przecież napisałem, że są pozytywy), ale staram się nie być przesadnym optymistą :)

@PokeFapper: Właśnie nigdy nie pociągało mnie programowanie. Zawsze chciałem się zająć czymś bardziej konkretnym, namacalnym, mającym większy
@AnonimoweMirkoWyznania:
Musisz być śliczny chłopczyk i stosować się do wszystkich norm panujących w społeczeństwie.
Jak ci ktoś powie #!$%@? ci w dupe odpowiadasz "przepraszam nie chciałem Pana urazić"
Jak ktoś na ciebie splunął udajesz, że nic się nie stało.
Jak ktoś gwałci nastolatkę na ulicy dzwonisz na policje.

Radzę pomyśleć, czym ty jesteś więcej niż świnia u rzeźnika :)
OP: @blend: Przed studiami też się do nauki specjalnie nie przykładałem, a z każdego przedmiotu na maturze miałem nie mniej niż 50 centyli. Z matmy rozszerzonej nawet 90, więc ułomny intelektualnie raczej nie jestem.

@Kruszec: W pierwszych dwóch wypadkach dałbym w mordę. W trzecim po prostu należy zareagować. Jestem człowiekiem, który chciałby być wartościową częścią społeczeństwa.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling