Wpis z mikrobloga

@krzys_ze_stulejowego_lasu: Przy The Wire to każdy serial wydaje się płytki. :)

Mnie też na początku w Shield drażniło niemal teledyskowe tempo, spotkałem się z opinią, że to "dresiarskie The Wire", albo Wire na spidzie. :)

Shield ma też ciekawe rozkminy, nie ogarnia całego społeczeństwa jak Wire, ale o pracy policji i różnych "politykach" wobec przestępczości mówi chyba nawet więcej.

Poza tym kapitalne postaci jak Vic albo Walton Goggins.
@SinShop: @Hahazard: @Hahazard: Zdanie krytyków średnio mnie interesuje, bardziej obhcodzi mnie to czy mi sie podoba czy nie ;) To moje zdanie ze the wire szału nie robi wiec nie ważne ile osób bedzie powatrzać że ich zadniem to arcydzieło zdania nie zmienie, ale dzieki za polecenie w kazdym razie. Nie mam zamiaru dystkutowac tutaj nt. gustów ludzi, kazdy oglada to co mu sie podoba ( ͡° ͜
@SinShop: Ja pierdziele. Właśnie przez robienie takiego hajpu potem człowiek marnuje czas.

Ja coś takiego miałem z Breaking Bad, House of Cards a teraz Westworld. Wszyscy 'ooo kuhhwa jakie to jest 10/10, jakie role zajebiste, wszystko zajebiste, wciąga jak nie wiem co łohooho, nawet krytycy uwielbiają' a jak włączyłem to usnąłem. Nie wszystko się wszystkim musi podobać. Niektórym serialom nie można odmówić klasy, ale to po prostu czasem 'nie jest to'
Gomorre własnie koncze, ostatni odcinek. Zdecydowanie wole filmy o cieższym "meskim" charakterze (np. HOC czy wspomniny wyzej shield czy anwet wire) niz jakies rozmymlane papki stworzony by nikgo nie urazic, przyciagnac również dzieci i kobiety ;)
@Wladca_czipsow: no, w dzisiejszych czasach "moje zdanie" urosło do miana wyznacznika tego co warto oglądać, a co nie. W taki sposób się spłycamy (bez urazy Mireczku to nie jest atak na Ciebie personalnie). Chodzi mi o to, że czasem w swoich wyborach warto kierować się zdaniem ludzi, którzy np. poświęcili pół swojego życia na zdobycie wiedzy na jakiś temat, którą się później dzielą. Rzecz jasna " o gustach się nie dyskutuje",
@Axiss: NIe ma w takim "hype" nic złego, jesli wielu osobom sie podoba jest duża szansa że Tobie sie spodoba chociaz nie musi. Meczące jest za to wmawianie kazdmeu ze dany serial to arcydzieło bo ktos tak uwaza. Kazdy ma swój gust.
@SinShop: Przecież niczego nie ujmuje temu serialowi, zdobyl jakies nagrody, podoba sie fanom - super. Sam tez cały obejrzałem. Tyle że kiedy JA chce obejrzeć serial to taki żeby MI się podobał tzn wpasował sie w MÓJ gust, nie mam zamiaru na siłe ogladać czegoś co Mi sie nie podoba/nie podchodzi bo ktos tam stwierdził że to arcydzieło. Ostatecznie to JA odbieram ten serial i ma sie MI podobac, nie zmuszam