Wpis z mikrobloga

@Clefairy a ty już masz pewność że to typ spod ciemnej gwiazdy, co ? Może jeszcze jakieś dowody byś przedstawił, czy szczekaczki sorosa ci wystarczają
a ty już masz pewność że to typ spod ciemnej gwiazdy, co ? Może jeszcze jakieś dowody byś przedstawił, czy szczekaczki sorosa ci wystarczają


@md23: Tak, mamy pewność. Był karany za rozboje - w wieku 21 lat.
No, k*****a harcerzyk.

no i co z tego ? To ma świadczyć o tym że i tym razem to on jest winny swojej śmierci. Gdzie wasza lewacka wiara w resocjalizacje


@md23: Czy zginąłby,
był wcześniej notowany za groźby, dwa rozboje i kradzież


@Clefairy: przecież to normalna kolej rzeczy dla 20-latka, każdy kiedyś kradł i rzucał groźby na lewo i prawo

Ja #!$%@?ę, #!$%@? mać. Kiedy te #!$%@? dzieciaki w Polsce się w końcu obudzą. Ja w tym wieku studiowałem, pracowałem i jeszcze miałem czas na #!$%@? w gry komputerowe i wyjście na dyskotekę raz na 3 tygodnie. Jak mnie dzisiejsza młodzież #!$%@? to nie
@Clefairy:

Nie zrobił nic takiego, za co powinien umrzeć.


No to jest akurat prawda. On nikogo nie zabił. Tamci ludzie powinni go zatrzymać i wezwać policję, a nie zabijać.

Choć to nie zmienia faktu, że takie gadanie, że "to dobry chłopak był i mało pił" jest śmieszne. Był skazany za dwa rozboje, a Bóg jeden wie, ilu dokonał poza tym. Tak że imho był ludzkim śmieciem.