Wpis z mikrobloga

Mimo, że mistrzostwa już w tym sezonie nie będzie to śmiało można powiedzieć, że takimi meczami się mistrzostwo zdobywa.
- drużyna gra słabo, bez polotu 3/4 meczu,
- duże zmęczenie po maratonie świątecznym, dwa dni od ostatniego meczu bardzo widoczne,
- przeciwnicy mają swoje szanse,
- dobre 20 minut
- strzelamy dwie bramki dziękuje do zobaczenia.
Takimi meczami Ferguson wygrywał mistrzostwo. Nie z Arsenalem, Chelsea itd. A własnie na Stoke, West Bromie i w takich meczach jak dziś. Oby tak dalej! #united
  • 4
@zielonyjaktrawa: Wiem, że trochę hurraoptymistycznie (#!$%@?, jak nie ja), ale czemu mówisz, że już jest po mistrzostwie? Chelsea jest w gazie owszem, ale jeszcze 18 kolejek, jak w środę by przegrali ze Spurs to mają już tylko 5 pkt przewagi nad LFC i 10 nad United. Na OT myślę, że jesteśmy w stanie wziąć rewanż (Mołu na pewno wyciągnął wnioski z wtopy na Stamford), do tego Chelsea po drodze jakaś może
@vinmcqueen: każdy ma niestety ból dupy o te mecze. Strasznie ich szkoda. Chelsea moim zdaniem jest poza zasięgiem przede wszystkim przez jedna rzecz - terminarz. Oni grają co tydzień, już bez pucharu myszki mi, teraz dochodzi FA ale to i tak nic w porównaniu do nas. Czyli premierleague, fa, puchar ligi i przede wszystkim czwartkowe (!) mecze w le. Szczęście ze trafiliśmy na francuzow a nie będziemy zwiedzać dziwnych zakątków świata.
@zielonyjaktrawa: To prawda, zobaczymy jak Mou będzie rotować składem, aczkolwiek Chelsea czeka teraz seria trudnych meczów i naprawdę nie wierzę, że wreszcie nie pogubią punktów no i ściskam kciuki na rewanż na OT. Wszystko się jeszcze może zdarzyć, jeszcze kilka kolejek temu nikt nie wierzył w TOP4, teraz jest już na wyciągnięcie ręki. Trzeba wierzyć, rywale też nie będą mieli łatwo, Arsenal, City i Spurs też będą grać w Europie.
@vinmcqueen: na pewno stracą punkty. I to bardzo szybko. Nie takie przewagi były w PL przegrywane (,)
Cieszyłbym sie podwójnie gdybyśmy odrobili stratę bo byłoby to zaprzeczenie tezy "kto po świętach lideruje ten w premierleague tryumfuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)