Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem

U progu nowego roku chciałbym podzielić się z Wami zdjęciami, które dokumentują drogę, jaką przebyłem w przeciągu ostatnich siedmiu lat. Potwierdzają one dobitnie, że każdy jakoś zaczyna, jak również to, że nikt nie rodzi się z wyrobionym gustem, dlatego trzeba go nieustannie ćwiczyć tak jak mięsień.

Gdyby ktoś cztery lata temu, kiedy zakładałem bloga, zapytał mnie, czy byłbym w stanie dobrze ubrać prezydenta, bez wahania kazałbym natychmiast mi go przyprowadzić.Typowy przykład efektu Krugera-Dunninga. Z czasem jednak zacząłem zagłębiać się w temat mody i okazał się on nie tak prosty, jak mi się na początku wydawało. Dzięki blogowi otrzymałem świetną sposobność do poddania się pod osąd innych osób, które wspierały mnie swoimi radami i karciły za popełnianie kardynalnych błędów. Potem do grona obserwujących dołączyła także spora część społeczności portalu @wykop i zaczęła się istna jazda bez trzymanki, która trwa po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy patrzę wstecz, to najbardziej dziwi mnie, jak ja mogłem uważać tamte "stylizacje" za udane. Bo przecież gdybym nie uważał ich za udane, to bym się w nich światu nie pokazał. Ciekawe jak się może człowiekowi percepcja zmienić na przestrzeni czasu (Uprzedzając pytania powiem, że bokobrody miały za zadanie zakryć odziedziczone po Urbanie uszy. Potem się z nimi polubiłem, co zresztą chyba nawet po nicku widać)

Na koniec chciałbym zostawić Was z jedną myślą: skoro nierokującemu uszatemu suchoklatesowi z trzystusetosobowej wiochy udało się zaistnieć w świecie męskiej mody, to naprawdę mało jest rzeczy niemożliwych. Wystarczy dobry pomysł, trochę pracy i wytrwałości :)

Pozdrawiam was serdecznie, pozwolę sobie wyróżnić cumpla @oiio, którego komentarz zainspirował mnie do tych wynurzeń

Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #rozwojosobisty trochę też #pokazmorde sprzed paru lat
UszatyBloger - Drodzy Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

U progu nowego roku chciałby...

źródło: comment_JBoXeNloIua3WG6RbiiVRCnzK93xnf0G.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: OSZ #!$%@?, Skąd ta fala nienawisci? D:
Toć Twoja przemiana jest jak najbardziej pozytywna, "przed" bez porównania z "po" - teraz wyglądasz no... Zajebiscie, krotko mówiąc. Masz styl, a poza tym - nie wiem czy to aktualne - ale osobiscie kojarze Cię z kupowania ubrań w sekond hendach, takze podwójny szacun.

O co chodzi tym niektórym? Nie mają do czego się dopierdzielić? ;_;
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: fajnie, że ci się udało, życzę jeszcze większych sukcesów. :)

I nie przejmuj się niektórymi komentarzami tutaj, ludzie na wykopie to niestety w dużej większości smutni malkontenci. :)
  • Odpowiedz
to teraz zakłada się skarpety na spodnie?


@lubielizacosy: A ja szedłem wczoraj ulicą z dziewczyną i się zastanawialiśmy kto lansuje takie #!$%@? trendy? Rurki tu, skarpety na spodnie tam, prochowiec do ziemi na faceciku ~60kg chudym jak wieszak. A tu proszę. mamy odpowiedź. Dzięki blogerze!
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Chciałabym zobaczyć, jak ubierają się autorzy niektórych komentarzy...( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie wyglądasz świetnie, widać prawdziwy progres i przede wszystkim widać, że dobrze się czujesz w tym stylu. Nawet te uszy nie są jakieś tragiczne :D W domu na spokojnie przejrzę Twojego bloga, a tymczasem olej tych wszystkich znawców mody, wyznawców klapków Kubota i spodni z Croppa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzemas: Zazwyczaj takim ludziom o to chodzi, nawet jak tego nie przyznają. Zresztą napisałem wyraźnie: "Jeżeli".

Po to, że ją lubię. Nie wiem skąd wziąłeś ten wywód o braku pewności siebie - gdybym jej nie miał, już dawno bym pod wpływem tych komentarzy wszystko w cholerę zamknął ;)


@UszatyBloger: To może weź te komentarze trochę pod uwagę jako częściowy wyznacznik tego jak to jest odbierane...
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: niezły szlam w komentarzach :D ale wiadomo, że znajdą się tacy co wyleją swój żal, że coś może być lepiej wyglądające niż ich bombery i koszulki ze śmiesznymi napisami

Pisz cały czas i dalej pracuj nad stylizacjami - są dobre a nawet bardzo dobre :) Zawsze chętnie przeglądam Twoje wpisy, a fakt, że działasz na wykopie wykorzystuję czasem do zawołania Cię i zapytania o opinię.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Szanuję cumplu! Twojego bloga śledzę od dłuższego czasu, więc progres wybitnie mnie nie zaskoczył ;) Aczkolwiek dalej uważam, że casual najbardziej do Ciebie pasuje.

PS. To przez Ciebie kupiłem buty Yanko, powinni Ci odpalić prowizję ;)
  • Odpowiedz
@valdo: Ha, dzięki! Pamiętam, że byłeś jedną z pierwszych osób, które mnie tu ciepło przyjęły, więc tym bardziej jestem wdzięczny. Nawet coś tam odpalają od pewnego czasu, więc chyba czas się upomnieć o zaległe :D
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Upomnij się upomnij, a jeszcze możesz im wspomnieć, żeby popatrzeli np. na eobuwie i zobaczyli jak się robi wysyłkę butów i jak gruby marketing można zrobić przy tej okazji.

O ile ja do samych butów nie mam żadnych zastrzeżeń - jestem w nich zakochany. O tyle widok zakupów za prawie 2000 PLN (trochę kosmetyków sobie "dorzuciłem" do koszyka ;) opakowanych w niezgrabny szary karton wypchany papierami budzi spory niesmak.

No
  • Odpowiedz