Wpis z mikrobloga

Porównanie
1)Reszów się powiększa terytorialnie
Lublin stoi w miejscu

2)W Rzeszowie tworzy się fabryka Rolls Roys
W Lublinie nic się nie tworzy

3)Ludzie w Rzeszowie znają problemy swojego miasta nie hejtują tych co o nich głośnie mówią
Ludzie w Lublinie Hejt wylewa się oknami (patrz moja osoba)

4)Rzeszowski rynek jest bardzo urokliwy i nie ma rozpadających się kamienic
Lubelskie stare miasto wygląda jak slums

5)Prezydent Rzeszowa dba o swoje miasto zadaje sobie trud aby poszerzyć
Prezydent Lublina potrafi tylko zadłużać

Wynik 5-0 Rzeszów Win
#lublin #rzeszow #porownanie #polska
  • 69
  • Odpowiedz
@zmarnowanyprozaik nie trzeba daleko szukać.
Wystarczy wiocha kilkanaście km od Rzeszowa, gdzieś w stronę Przeworska lub Dynowa i tez będą zaciągać.
Jednak mowa tu o mieszkańcach miast wojewódzkich a nie o okolicznych wiochach.
  • Odpowiedz
@Filoz: Tak jak mówiłem, Lublin jest zaniedbanym miastem. Większość kamienic na Rynku jest bardzo ładnych. Przykłady: Kościół Dominikanów, św. Wojciecha, kaplica Trójcy Św., Cerkiew Przemienienia Pańskiego, plac Rybny, plac Andersena, uliczka ku Farze. To jak wolisz to jest jeszcze

  • Odpowiedz
@zmarnowanyprozaik: BK jeszcze większy rak.Cerkiew ten budyneczek co wygląda jak jakaś pizzeria ma być piękna HAHA.Lublin jest miastem nieudaczników każdy kto coś znaczył przed II WŚ przenosił się do Lwowa w Lublinie biedota zostawała
  • Odpowiedz
@Tudor: Poza studiowaniem i nie skażonym powietrzem Lublin nic nie ma do zaoferowania zarobki wschodnioeuropejskie a wydatki zachodnioeuropejskie.Malutkie Stare Miasto z zawalającymi się budynkami (nie wiem co w nim takiego pięknego)
  • Odpowiedz
@Filoz: Ale ty #!$%@? jesteś upośledzony. Najpierw jakieś posty o Starym Mieście i czy jest coś do zobaczenia w Lublinie dla turysty z zachodu, a teraz jakiś ból dupy. Więc albo upośledzenie (nie mówcie, że trolling, hurr durr look how retarded i am) albo ci nie dali mieszkania socjalnego, że tak najeżdżasz.
Wyjedź sobie do Rzeszowa to przynajmniej ich wielka #!$%@? będzie miała koleżankę w mieście.
  • Odpowiedz
@angeldelamuerte: Ok odpowiedz mi na kilka pytań chcesz na poważnie będzie
1)Dlaczego ludzie #!$%@?ą z Lublina
2)Dlaczego jest w #!$%@? sebixów gdzie potrafią krzyczeć MOTOR MOTOR
3)Dlaczego nikt szanowany nie chcę inwestować w Lublinie
4)Dlaczego nawet ESK nie zdołało zdobyć
  • Odpowiedz