Wpis z mikrobloga

Ogólnie to wkurzają mnie moi współlokatorzy to trochę szukam mieszkania. Ostatnie było hitem o.O

Dzwonię, pogadanka, umawiamy się na oglądanie. proszę jeszcze, o dokładny adres w sms (większość podaje tylko ulice, nigdy numeru domu czy mieszkania o.O może się boją, ze im mieszkanie ukradne).

Na zdjęciach spoko, ciasne ale własne, jakoś to będzie. Jadę pod umówiony adres a tu halo, Pani podała numer bloku, ale zapomniała o numerze mieszkania. To stoję pod klatką dzwonię
-Pani daj mnie mieszkania numer" bo nie wiem gdzie domofonem dzwonić
- Już schodzę, już schodzę.
- ale ja tylko numer mieszkania chce
- no, no ja już idę.
myślę dziwne... taka ambitna, że osobiście drzwi otworzyć zamiast domofonem o.O
Wychodzi "o dzień dobry, dzień dobry" Wychodzi kobietka, nawet nie stara. Tyłek miała duży i brudny w dodatku, czymś białm czy coś. Powiedzieć? Nie, bo gdzie ja sie patrze. przemilczałam.
Kobietka prowadzi, ale nie na schody tylko ino otwiera zejście do piwnicy O.O (mieszkanie w bloku).
Nie ma domofonu do piwnycy
Trochę jak piwnica mojego śp dziadka, wino tam robił. Ciemno, kurz, jakieś rury, drewniane kraty zamiast drzwi i jest. Jedno mieszkanie zamiast drewnianej kraty ma drzwi wyjściowe i nawet wycieraczke
xDDDDDDD
LOL
Nie moge XDD kamienna twarz...
taka sobie kawalereczka, wszędzie syf bo poprzedni współlokatorzy jeszcze są. (matka z dzieckiem o.O)
ciemno jak w dupie, bo jedno małe okieneczko jak to w piwnicy. Mówcie mi goblin malarz.
Pokazuje tu tamto, tu sramto, pięknie mieszkanko, cudowne wręcz
la bla bla. Jest piwnica jeszcze, ale nie udostępniam
Tu cisneło się "A co właśnie #!$%@? robisz????" xD
Ogólnie z opłatami to będzie 1400zł plus rachunki. Za wynajęcie piwnicy :D
...To ja się jeszcze zastanowie :D

#truestory #poznan #cebuladeals #takbylo #gownowpis #mirkowyznania #mozetozemnajestcosnietak #mozeprzesadzam
  • 130
  • Odpowiedz
@ladyoutwalking: Wolny rynek. Tylko w ogłoszeniu powinna napisać, że to nie jest mieszkanie tylko piwnica. 1400 jak ktoś chce, to niech jej płaci. Może tam sobie mieszkać albo starą pralkę trzymać - wolny rynek. Państwo nie powinno ingerować w to, że ktoś lubi mieszkać poniżej poziomu ziemi. Teraz rząd chce wprowadzić przepis, że minimalna wielkość mieszkania musi wynosić 25m kw, to też bezsens. Są teraz np. mieszkania o pow. 18
  • Odpowiedz
@lennydelreyface: A tak szczerze to

Za te pieniądze można znaleźć normalne mieszkanie

Chyba jednak nie można. Większość to mieszkania 28m2, nieumeblowane, i na dupie świata. Cena oczywiście od 1500 plus prowizja dla biura. Szukam od miesiąca i jest bardzo ciężko w tym Posen :/ A jak coś się trafi to zaraz nieaktualne :/
  • Odpowiedz
Rozporządzenie ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

§ 73. 1. W pomieszczeniu mieszkalnym poziom podłogi od strony ściany z otworami okiennymi i drzwiowymi nie powinien znajdować się poniżej poziomu terenu przy budynku.

Może warto tę babę zgłosić do nazdoru budowlanego?


@Stefanescu: a cóż ona ci uczyniła zawistny polaku że chcesz ją sprzedać? bo krzywdy nikomu nie robi
  • Odpowiedz