Wpis z mikrobloga

@jak_to_tak: @Immun: Nie znamy szczegółów, ale znamy fakty. Dla mnie patologiczną tendencją jest skupianie się na samym sebku i na grupie #!$%@? narodowców. Właściciele lokalu chyba nie wiedzą jakie są u nas zwyczaje, a dokładniej podstawy prawa. Gdyby mu jeszcze #!$%@? spuścili. Jeden facet miał tasak w łapie, więc wybiegł z lokalu w jednym celu.
Szkoda tylko tych przedsiębiorców, którzy chcą sobie uczciwie zarobić w Polsce.
  • Odpowiedz
Rozumiem jak by mu #!$%@? za ta kradziez, nawet bym pochwalil. Widac ze reprezentowal ta glupsza czesc naszego narodu. Ale wybiec z nozem do kogos bo ukradl dwie butelki napoju. No moze jak by ten sebastian zatakowl i zranil dziecko jednego z nich, albo zgwalcil kobiete, to mozna by bylo tlumuczyc tego tunezyjczyka. A tak to kara smierci.
  • Odpowiedz
@sharpmarv

> Rozumiem jak by mu #!$%@? za ta kradziez, nawet bym pochwalil.

Dla mnie nie ma żądnego usprawiedliwienia dla przemocy.

Ale wybiec z nozem do kogos bo ukradl dwie butelki napoju.

Tego też nie staram się w żaden sposób usprawiedliwić.

Chodzi tylko o to, że MW uważa, że wrzucanie petard do czyjegoś miejsca pracy i narażanie czyjegoś życia jest czymś "niewinnym".
  • Odpowiedz
@PiccoloColo RMF fm tylko dementuje prawdziwe info i rozsyła propagandę. Sebix wrzucił tam petardę jak jeszcze żył. A jeśli coś zostało tam wrzucone później to tylko kamienie i bruk przez członków sebixowego plemienia
  • Odpowiedz
@jak_to_tak
@PiccoloColo
@sharpmarv
Nie chodzi o to że oni go specjalnie zabili (wiem brzmi dziwnie). Wyobraź sobie jakbyś sprzedawał kiełbasę w takiej turcji.
-przypakowany ahmed wrzuca ci petardę do mięsnego
-niedaleko stoi grupka mohmedów i saidów
-wcześniej ahmad ukradł ci dwie piersi kurczaka
-wybiegasz z nożem
-karzesz ahmadowi oddać kurczaka
-ahmed idzie do ciebie z łapami
-zabijasz ahmada
-idziesz do więzienia
-ahmad jest uznany za bohatera przez arabską społeczności
-polaczki uważają że
  • Odpowiedz