Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e: Była już 22, gdy przechodził Sebek obok Kebaba, patrzy a tam jakieś sztywniaki siedzo i jedzo, "hola panowie kochani ze wschodu, bawimy się, jest sylwester, świętujemy! Tu mam wódeczkę, dajcie mi te dwie butelki coli. Haha, spokojnie panowie, bo u nas taka tradycja, dzielimy się w to święto". Po czym postanowił ich ubogacić kulturowo, wrzucając petardę do środka, co miało być znakiem, że zaczynamy huczne święto.
Na to obywatele z
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Uwielbiam retorykę narodowców
1. Etap zaprzeczenia

Ciapate zabili niewinną osobę!!

2. Etap wybielania

Może i wrzucił malutką petardkę do lokalu, ale żeby od razu za to zabijać?

3. Etap przyznania

No dobra - wrzucił petardę, ukradł browar i napluł sprzedawcy w twarz ale to był tylko niewinny wybryk
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: powiem Ci jak ja to widzę,jako osoba mająca prawicowe poglądy. To ze #!$%@? Sebixa zasługuje na potępienie i Ciapate powinny odpowiedzieć za morderstwo. Petarda wyładowała w lokalu po tym jak go #!$%@?. Ale sebus powinien zamiast kosy w zebra zgarnąć porządny #!$%@? na komendzie od policji,za to ze okradł kebsa (i to był nie pierwszy raz kiedy coś przeskrobał)
  • Odpowiedz
@Pettev: W takich małych lokalach sprzeczki z klientami czy próby kradzieży są czymś częstym, nie wydaje mi się, żeby sprzedawcy wyskakiwali z nożami przy każdym takim przypadku. Tam musiała być gruba awantura i mam nadzieje, że policja to wyjaśni kto zaczął.
  • Odpowiedz
@Pettev: została naruszona własność prywatna, a każdy wolny człowiek powinien mieć możliwość bronić swojej własności prywatnej przed zakusami ludzi jak pan Daniel, który sobie lepkimi rączkami przywłaszczył co nie jego.

Całość powinna się zakończyć jeszcze w lokalu strzałem z broni palnej, który sktuczenie by powstrzymał złodzieja, oszczędził wysiłku podatnikowi i służbom, całość zarejestrowana na kamerach, uniewinnienie ze względu na nieprzekroczenie obrony koniecznej i pan właściciel kebabu bohaterem za uratowanie być może
  • Odpowiedz
@twoj_glos_rozsadku:

A tak przynajmniej powinno być w wolnym kraju wolnych ludzi z poszanowaniem dla własności prywatnej i uznaniem prawa każdego do obrony przed napastnikiem.

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Ale tu jest problem tego, ze żyjemy w Polsce a nie a USA
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: piękny jest w ogóle ten wpis Młodzieży Bydlęcej. Kompletnie kłamliwe przedstawienie faktów. Czytałem kilka artykułów, wszędzie taka sama wersja zdarzeń, którą przekazała policja.

1. Sebki wpadły na kebsa.
2. Sebki wzięły colę i uciekły bez płacenia
3. Kebaby wybiegły za nimi, cośtam się poszarpali, [nie wiem czy odzyskali colę], kebaby wracają do kebaba, seby gdzieś idą.
4. Seby udały się po wspracie artyleryjskie i wracają do kebsa, wrzucają petardę
5.
  • Odpowiedz