Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miał ktoś z was problem ze wzdęciami? Biorę espumisany i inne gówna, ale to nic nie daje. Głównie to mam problem z tym poza domem(nie wiem, może jest to związane z moją psychiką). Myslałem, że na imprezach spowodowane to jest alkoholem i jedzeniem, więc nie piłem i starałem się unikać jedzenia ciężkostrawnych rzeczy. Nic to nie dało, pod koniec imprezy myślałem, że brzuch mi rozsadzi. Tzw. gazy cięzko wypuścić na imprezie, i to tak się gromadzi w brzuchu i tak rośnie, że później ledwo siedzę. Problem mam od dwóch lat. Ma ktoś jakąś radę? #medycyna #pomoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
rezach spowodowane to jest alkoholem i jedzeniem, więc nie piłem i starałem się unikać jedzenia ciężkostrawnych rzeczy. Nic to nie dało, pod koniec imprezy myślałem, że brzuch mi rozsadzi. Tzw. gazy cięzko wypuścić na imprezie, i to tak się gromadzi w brzuchu i tak rośnie, że później ledwo siedzę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Puszcza sie baki w rytm basu w kawalku i odchodzi, albo ksztusielca przystolowego po ktorym sie tez odchodzi( ͡° ͜