Wpis z mikrobloga

2017 zapowiada sie bardzo intensywnym rokiem!

Moj #rozowypasek po powrocie z filipin poinformował mnie ze nie chce mieszkać w Norwegii i chciałaby wrócić na Filipiny. Na początku lekko mnie zamurowało, lecz po chwili zrozumialem, ze nadszedł czas na konkretne plany.

Pierwsze co musimy zrobić to kupić dom na Filipinach. Nie jest to duza inwestycja. Szukamy m4 w granicach 3mln PHP. Mamy juz kilka fajnych posesji na oku. Napisaliśmy juz do deweloperów. Według planu powinnismy spłacić chatę w 18 miesiecy. W tym czasie dom moze zarabiać na siebie - i to jest najlepsza opcja.


Na wakacje jedziemy do Manili lub Cebu poszukać miejsca na bar. Bo fajnie byłoby coś robić tam. Jezeli wszystko pójdzie zgodnie z planem kolejny sylwester juz bedziemy spędzać tam.

Jak to wyglada z mojej strony, mocno musze przycisnac ubera aby wyciagac conajmniej 100k miesiecznie plus spokojne dzialanie ze swoja firma, tak w razie W.

#uberoslo powoli zamykam tag, bo nie ma najmniejszego sensu. Samochodów raczej tez juz nie bede zmieniał!
Razem z Tin postanowiliśmy ze poprowadzimy razem tag #meandhim aby na bierząco zdawac relacje z tego co sie u nas dzieje ( ͡ ͜ʖ ͡)

Trzymajcie kciuki Mirki i Mirabelki aby mazenia sie spelnily.

#zagranico #emigracja #norwegia

Ps. W styczniu planujemy ślub, jeszcze tylko musimy podjac decyzje czy tutaj czy w polsce
localgoodness - 2017 zapowiada sie bardzo intensywnym rokiem!

Moj #rozowypasek po po...

źródło: comment_Q5u0up1k4gn85d445kZ8kxQ0B1T4GbEX.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localgoodness: ale ludziom nie chodzi o to że filipinka, tylko o to żebyś nie stracił nieruchomości jak coś się stanie w waszym związku. Pamiętaj że azja jest chętna na turystów, ale na nowych obywateli, nie-emerytów to już nie.
  • Odpowiedz