Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Ktoś kto nie miał bomby(to jest różnica), jeżeli kazdy falszywy alarm o bombie chcesz nazywac terroryzmem. To w Polsce w 2012 mieliśmy 490 aktów terroryzmu :D
@Gottek:

1. Pisz, że bez bomby nie ma przypadku terroryzmu.
2. Zarzucaj komuś, że twierdzi, że terroryzm musi odbywać się za pomocą bomb.

Przeczytaj sobie jeszcze raz całą dyskusję, bo logikę dupa boli od #!$%@?.
@Luka_Wars: Proponuje Tobie to samo, napisałem że nie miał prawdziwej bomby(czyli był to tylko fałszywy alarm) więc nie uważam że to terroryzm. Po czym ty piszesz "W której definicji terroryzmu jest napisane coś o tym, że trzeba detonować bombę?" A w którym miejscu ja pisze że trzeba detonować bombe? Sam robisz #!$%@? z logiki
Proponuje Tobie to samo, napisałem że nie miał prawdziwej bomby(czyli był to tylko fałszywy alarm) więc nie uważam że to terroryzm.


@Gottek: Podaj definicję terroryzmu, która mówi, że trzeba podczas zamachu użyć prawdziwej bomby.

A w którym miejscu ja pisze że trzeba detonować bombe? Sam robisz #!$%@? z logiki


No nie wiem, trzy zdania wcześniej w tym samym komentarzu:

napisałem że nie miał prawdziwej bomby(czyli był to tylko fałszywy alarm)
@Luka_Wars: Jeżeli napisałem że gośc nie mial bomby i dlatego nie uważam że to terroryzm, nie implikuje to tego ze żeby uznać coś za terroryzm musi to być prawdziwa bomba. Jeżeli tego nie rozumiesz, to skończmy dyskusje bo na prawdę nie ma ona sensu.

Podobna sytuacja:Jezeli ktos mowiłby ze ma pistolet, ale by go nie miał i nic nikomu by nie zrobił, byłby to fałszywy alarm. Nie jest to dla mnie
@k1fl0w:A może rzeczywiście Bóg mu podał instrukcje, może ten samolot miał nie dotrzeć do celu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ten pan uratował tych pasażerów, tak jak pan Bóg powiedział. Polak powinien dostać order ( ͡° ͜ʖ ͡°).