Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To nie była noc sylwestrowa podobna do jakiejkolwiek innej. To była noc która odebrała mi sens życia. Kiedy tracisz coś co poniekąd jest twoją codziennością zdajesz sobie sprawę jak bardzo ta codzienność odmieniała twoje szare życie. Mam 20lat i straciłem swoją pierwszą prawdziwą miłość przez szczeniacki wybryk. Przeżyłem z nią chwile które nigdy nie będą miały miejsca z inną kobietą, przetarłem nowe szlaki. Zwiedziliśmy razem kupę świata, często porywaliśmy się w podróże które teoretycznie przerastały nasze możliwość. Chciałem żeby była szczęśliwa, kocham jej szeroki uśmiech ;). Przeżyłem z nią pierwszy seks, bezgranicznie pokochałem i zaufałem. Jej rodzina mnie zaakceptowała i doceniała, wiedzą jak bardzo ją kocham. Chciałbym cofnąć czas i wszystko naprawić.. nie chce żyć, nie mam dla kogo. Mam 20 lat i straciłem sens życia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
  • Odpowiedz
OP: większość z was wie jak wygląda pierwsza miłość, jak potrafi być intensywna i toksyczna. Tak, straciłem to wszystko brzmi #!$%@? banalnie a teraz tak się czuje niestety. Wydaje mi się, że to był zwykły bodziec, musiała już wcześniej o tym myśleć. Na imprezie mój najlepszy przyjaciel dostał w ryj co mnie strasznie nabuzowało. Dziewczyna tańczyła z jakimiś bolcami w tym przypływie emocji jednemu #!$%@?łem drugiego odepchnąłem. Wszystko byłoby spoko ale
  • Odpowiedz
NiebieskiRogal: Czyli odstawiles popeline. Nie dziwie sie, ze nie wytrzymala, pewnie juz wczesniej wykazywales objawy niezdrowej zazdrosci obawia sie, ze pewnego dnia agresja moze byc skietowana na nia. Ma racje, tak by bylo.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy ma swój Stalingrad mirku. Głowa do góry, masz nauczkę na przyszłość. Może wydaje Ci się aktualnie że sytuacja jest beznadziejna ale w życiu spotkasz jeszcze wiele loszek i zupełnie zapomnisz o tym co było teraz. Szczęśliwego!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDV
  • Odpowiedz