Wpis z mikrobloga

@BLKauto: generalnie stan jak nowy, 4 lampy, 3 zderzaki i 2 błotniki z allegro, trochę polerki i pośrednik zedrze z każdego po kilkanaście tysięcy

palące, jeżdżące, bezwypadkowe, idealne na 1 furkę sebixa, który ma bogatych starych... ja na razie się wstrzymam z zakupem i pozostanę na swoich 2 i 3 krotnie starszych ulepach

@chavez1: nikt nikogo do zakupów nie zmusza :) nigdzie też nie napisałem że auto jest bezwypadkowe :) przy Audi jest więcej roboty, na pewno bym sprawdził geometrię, jeśli bym robił auto dla siebie to na pewno też bym wypolerował/odnowił lakier na całym aucie. A czemu komputer miałby wariować? Są to auta bez problemu do zrobienia w dobrej cenie. W Polsce jest jakieś szaleństwo jeśli chodzi o TTS i na otomoto 2009
@BLKauto: ok... moje pojęcie o audi jest wątłe, wiem tylko jak się prowadzi kilka z nich, ale słyszałem od kumpla taką historyjkę: otóż kupił sobie starszy pan nówkę w ASO Q7, coś mu się tam przy zderzaku drobnego stało - tzn. zepsuła się jakaś część, mechanicy w ASO musieli zdjąć zderzak, żeby ją zmienić, w trakcie zdejmowania uszkodzili przewód - PRZEWÓD - nie czujnik tylko przewód wiodący do czujnika przeciążenia w