Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki,

nadal mam dostępne 2 sloty w #deezer w ramach #deezerrodzina. Otrzymujecie własny profil za cenę 5zł miesięcznie (czyli 1/4 normalnego planu). Dwóch Mirków już się zdecydowało, ale z chęcią zapełnię jeszcze dwa pozostałe mi miejsca. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze prv.

Wołam także zainteresowanych: #spotify #spotifyfamily #tidal #googlemusic
oczywiście: #muzyka
oraz idąc swoim kluczem gatunkowym: #muzykafilmowa #muzykaklasyczna #metal #heavymetal #rock #muzykazgier (też tam trochę jest)

Wpisałbym, jeszcze więcej, ale zaraz będzie imba że cały wypok zawołałem. Jak trafiłeś tu przypadkiem, to nie przejmuj się - scrolluj dalej. Jeżeli nadal czujesz się urażony faktem, że niepotrzebnie przeczytałeś długi post mam dla Ciebie potata za długiego posta.

No i jeszcze: #cebuladeals
sarmatawkapciach - Mireczki i Mirabelki,

nadal mam dostępne 2 sloty w #deezer w ra...

źródło: comment_mHruvlBwPgV92ZiirCLFU1Abdu102ie1.jpg

Pobierz
  • 11
@Czlowieku Niestety #!$%@? tę funkcjonalność. Spotify zrobiło to lepiej zdecydowanie

thank you for your email. My name is Angele, Customer Support Advisor here at Deezerand I will be helping you with your query.

Here is how it works :

You first create a main account (which can be yours) with a password. On this account, you then create different profiles. Every family member has to connect through this account and this password