Wpis z mikrobloga

ten uczuć kiedy jesteś pierwszy raz u rodziny swojej lubej na święta, siedzisz przy stole o godz. 12 m. in. z jej trzema wujami, gdzie każdy 190 cm, 120 kg, myśliwy, budowlaniec i mechanik piją wódkę z literatek bo kielony na stole to dla ozdoby gdy Ty 175 cm 75 kg student i trzy #gownokierunki rozpoczęte, żaden nieskończony próbujesz nie wyjść na idiotę gdzie jeszcze 2 lata temu próbowałbyś przybić obrazek śrubą a nie gwoździem bo przecież to dla Ciebie jeden chooy i gdy tak mądrze milczysz i niegłupio gadasz i wydajesz się być w nie ciemię bity facet, Twój #rozowypasek urządza Tobie pogrzeb Twojego męskiego ego i oznajmia wujom, że pieczesz zajebiste serniki. #oswiadczeniezdupy #storyofmylife a w myślach do tego cieszysz się, że akurat tego dnia jesteś kierowcą bo nie przeżył byś tego obiadu...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aklamot: @KonfucjusZG: jedyna osoba, która napisał coś z sensem to @Drogomir.
Możesz być karłem robiącym na drutach różowe jednorożce, pijącym przy tym melise z fikuśnych filiżanek i jeśli masz wywalone na to co inni o tym myślą, bo lubisz to, co robisz, to jesteś prawdziwym facetem. Chociaż gwóźdź od śruby moglibyście się nauczyć odróżniać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KonfucjusZG Cumplu, wujek myśliwy, wujek budowlaniec i wujek mechanik pijący wódę na litry są tak samo idealnymi modelami męskości, jak Ty studiujący trzy kierunki i pieczący sernik. O męskości nie świadczy ilość wywalonej wódy, ani ilość wyklepanych passatów w swoim życiu. Tak samo zresztą jak nie świadczy zajebistość własnoręcznych serników.
  • Odpowiedz
@KonfucjusZG 21 lvl here, piekę epickie ciasta (pochwały od różowych) jestem elektrykiem i wiem że od niebieskich to hejt ale różowe kochają jak umiesz coś zrobić w kuchni... polecam to każdemu facetowi żeby się czegoś nauczył
  • Odpowiedz