Wpis z mikrobloga

@scharlottka: Ech, byłoby łatwiej gdyby ludzie byli mega dobrzy, a nie cierpiałabyś zapiekanek ( ) Ale teraz przynajmniej na głodniaka nie wracasz.

Sprawdzę, gdzie to się mieścicie z tym interesem, bo ostatni raz jak byłem na Małym Rynku, to można było spotkać co najwyżej żula na trawniku na środku. Ile trzeba wycebulić za dobrego zapiexa i który najlepszy? :)
@wonsz_smieszek: Teraz ceny poszly mocno w gore, przedtem najdroższa kosztowała 14 zl, teraz jest chyba za 19, w sumie nie wiem, bo nie przyzwyczaiłam sie do nowego menu jeszcze. XD i nic z niego nie jadłam i raczej nie zjem, bo królują pieczarki, na które mam alergie i wieprzowina, której nie jem. Bo nie. :D Ale nr 10 z salami i jalapeno jest spoko. Albo 3 z chili con carne, tylko
@scharlottka: Nowe menu, czytaj podwyżka :D


nic z niego nie jadłam i raczej nie zjem, bo królują pieczarki


"Pieczarki są jedynie w 3 pozycjach. "Prosta" "Czerwony Zbój" i "Wędzonka". Jak dobrze wiesz, zawsze można wziąć po prostu bez pieczarek"

:D

No i ta zapiekanka (pic rel) jakaś taka mikro się wydaje. Myślałem, że to jakieś super zapieksy, wielkie buły na talerzu, a to wygląda jak taka zwykła zapiekanka co to się
Pobierz
źródło: comment_5TSjRlwVz6fJkeyuk8WJ8GNkDBZvVkNM.jpg