Wpis z mikrobloga

@comer123: W wieku 21 lat trochę śmiechałem z kolegi z pracy, który miał wówczas 31 lat i opowiadał, że Sylwestra spędził w... jaskini. Teraz, po latach, uważam, że to wcale nie taki zły pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@comer123: W sumie... albo rano obudzisz się mając nieziemskiego kaca i będziesz żałować swoich czynów, albo będziesz dumny, że udało Ci się (zakładając, że Rise of the Tomb Raider) pokrzyżować plany Trinity ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@comer123 bardzo masz zbliżone plany, z czym że ja raczej w BF4 będę pykał (podejrzewam że serwery będą pełne jak codzień). Dla mnie to relaks jak cholera, a że mieszkam na wsi to nawet pewnie się nie zorientuje kiedy północ wybije, chyba że na serwerze zaczną sobie życzenia składać.
  • Odpowiedz
@comer123:

Najbardziej udany sylwester? Konsola + domowe hot-dogi i inne przekąski + marihunaen (od święta sobie pozwolę). Mam już 3 dychy na karku, ale jak sobie pomyślę o balach w knajpach typu złote falbanki i poroże jelenia to mną wzdryga.

Niestety w tym roku różowa chciała bal...Mam nadzieję, że dam radę.
  • Odpowiedz
@comer123: @nika_blue: Ostatnio grałem po kilku latach w Tomb Raidera z 1996. Klimat jest nadal mega, tylko że popełniłem jeden podstawowy błąd. Grałem w wersję PC gdzie nie wiadomo po co wycięto soundtrack, dlatego jak ktoś chce sobie pograć w starego TB to niech lepiej sięgnie po wersję z PSX.
  • Odpowiedz