Wpis z mikrobloga

napisz jak dokładnie twoje życie zmieniło się na godne.


@ghostface: ja napiszę, znalazłem pracę bez problemu, za PO mnie zawsze zwalniali a za PISu zawsze znajdywałem pracę i nie mam w rodzinie polityków ani nikt mi pracy nie załatwiał
@k1fl0w
@ghostface
Całą litanie ale w końcu zrozumiałem że jakichkolwiek nie używało by się argumentów to i tak każdy będzie twardo stał przy swoim
Bardzo mi szkoda że raz obraną drogą ślepo nadal podążacie. Na świecie się pozmieniało a w was nadal tloczy się ta sama krew, krew poddanego i sługi. Wstancie z kolan i zacznijcie oddychać pełną piersią.
Bardzo mi szkoda że raz obraną drogą ślepo nadal podążacie. Na świecie się pozmieniało a w was nadal tloczy się ta sama krew, krew poddanego i sługi. Wstancie z kolan i zacznijcie oddychać pełną piersią.


@koral: serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to poczekaj do końca kadencji, nigdy nie będziesz sługą i na kolanach tak jak po tych rządach.
Całą litanie ale w końcu zrozumiałem że jakichkolwiek nie używało by się argumentów to i tak każdy będzie twardo stał przy swoim


@koral: Standard. Że też zwolennicy PiS nie umieja podać ani jednego konkretnego argumentu za ich ukochaną partią, tylko wzdychają, że nie jest to wiedza dla niewiernych. No wysil się, nie wiem? 500+ dostałeś?

Na świecie się pozmieniało a w was nadal tloczy się ta sama krew, krew poddanego i