Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie wrzucałem, ale przez święta akurat była chwila na zrobienie czegoś nowego. GIF na temat tego jak widzę dość sporo wykopków komentujących wydarzenia w naszym kraju.

Jeśli chcesz powiadomienia na temat nowych gifów, subskrybuj #gifyrzepa

#neuropa #heheszki #humor #gif #4konserwy #bekazprawakow #logikawykopu #polityka
rzep - Dawno nic nie wrzucałem, ale przez święta akurat była chwila na zrobienie czeg...

źródło: comment_lF1OJ0HCY2j6LugRRKAMLEYhosUzapdE.jpg

Pobierz
  • 78
@Bizancjum:
1. Nie jest nigdzie powiedziane, że boli go dupa właśnie z powodu tej ustawy. Po prostu w żarcie wydarzenia te występują jednocześnie dla pokazania dylematu moralnego i sposobu myślenia niektórych zwolenników PiSu.

2.

Przecież świadczenia socjalne i dopłaty to raj każdego socjalisty.


Ależ tutaj słowo lewak nie musi oznaczać socjalisty. Znowu jest to żart z fanatyków obecnej władzy, którzy przez hasło "lewak" rozumieją: "każdy, kto się z nami nie zgadza".
@Matyson: Widzę, że mam do czynienia z elytą xD Ja mówię szczerze i obiektywnie, że PiS bawi się w rozdawnictwo+ tak jak pan Marx powiedział a ty mi wrzucasz jakieś #!$%@? obrazki.

@BratJuzew:

(...) przez hasło "lewak" rozumieją: "każdy, kto się z nami nie zgadza".

To, to już ewidentny chochoł xD Sam dorabiasz jakąś ideologię do głupich jednolinijkowców.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rzep: 'na wykopie określa się' ja (jak i sporo innych osób) nikogo tak nie określam będąc tym mitycznym 'prawakiem' więc nie uogólniaj. Piszesz o większości po czym dostajesz 1k plusów za gifa, gdzie jest ta większość? Śmieje się sama z siebie? Ciekawe.
@rzep: generalnie ciężko mi się zgodzić z #bekazprawakow. Jeśli za prawaka uznajesz/cie sebixa z flagą Polski, co nakopałby homosiom i po tym poszedł do kościoła, to szczerze gratuluję, rzeczywiście "beka"...

Każdy prawak z którym mam do czynienia, nie mam na myśli wykopowych pisowskich troli, odczuwa taki sam ból dupy co i lewaki. Po prostu to co #!$%@? obecny rząd... Nie, brak mi słów po prostu.

Różnica polega tak na prawdę