Wpis z mikrobloga

Telezakupy Mango "Noże w bloku z włosiem syntetycznym zestaw 4 cz. Dione" firmy Amefa w cenie 39,90 zł (ze 149,90), do tego -10 zł rabatu (kod: RABAT10) + paczkomat 10 zł to wychodzi 45,91 zł. W visa oferty jest obecnie zwrot 23 zł za dowolny zakup w tym sklepie zatem zestaw 4 noży Amefa wychodzi ok. 23 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to taka trochę #cebuladeals
p.s.
mam jeszcze ofertę np. na 10% rabatu na paliwo BP i 12% rabatu do Carrefour :D
wygrzebane tutaj
#telezakupymango #promocje #promocja #kodrabatowy #kupujzwykopem #visa #visaoferty #mangotv
bowevev - Telezakupy Mango "Noże w bloku z włosiem syntetycznym zestaw 4 cz. Dione" f...

źródło: comment_7IYfEGRP3xnzlToio96UFTD0LSe1hklL.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@absstart: @rafti77: @bowevev: Z tego co widzę kupowaliście noże. Dostaliście ten zwrot z visy ? Ja nie dostałem :/, a niby wszystko jest ok, na koncie visa oferty data aktywacji 28.12.2016, zapłacone tą kartą tego samego dnia i lipa. Swoją drogą noże szału nie robią, no chyba że trzeba je naostrzyć bo te większe dość tępe są od nowości.
  • Odpowiedz
@nuj-ip: Noże bardzo gowniane. Naostrzyć sie tego nie da na normalnej ostrzałce a diamenty gdzieś posialem. One wyglądają tak jakby były fabrycznie nie naostrzone. No i nie mam jeszcze zwrotu z visa oferty, ale myślę ze pewnie przyjdzie. Na plus jedynie ten śmieszny blok z patyczków, jest wygodny w użyciu....
  • Odpowiedz
@bowevev: A g---o tam. Poleciałem diamentem 600, potem 1000, potem jeszcze przeleciałem na tej mojej ostrzałce na ceramicznym drobnym precie i d--a. Niby cos tam tnie, lepiej niż fabryczne ostrzenie (fabrycznie nie miał siły przeciąć skóry na pomelo) ale dobrego noża z tego nie będzie, niestety. Zostawiam jako dekoracje blatu w kuchni... Sorry za info o stali, spodziewałem się że to się będzie nadawało do zwykłego użytku, mam u siebie
  • Odpowiedz
@rafti77: No to lipa :/, Stojak przynajmniej fajny. Tyle, że jeśli zwrot nie pójdzie to 45zł za takie g---o to sporo. Jarzyniak i ten średni u mnie nawet jest ostry, ale dwa większe to szkoda gadać.
  • Odpowiedz