Wpis z mikrobloga

@vedebuk: no ja mam zaraz obok drzwi wieszak na kurtki, taką półkę i tam zazwyczaj wchodząc do domu zostawiaja dziewczyny torebki, wieszamy kurtki. Tak naprawdę wystarczy rękę wsadzić i kieszenie przetrzepać i mój portfel by już zginął. Akurat taki mamy przedpokój.
@Rabusek: szarpie za klamkę, sprawdza czy zamknięte, czy ktoś zareaguje, czy może pies jest i zaszczeka. Ja już się zastanawiam nad kamerką. Mieszkamy na 10 (ostatnim) i dużo się kręci mętów
@salvador5000: na 99% jakieś cygany lub ktoś z sąsiadów/bliskiego otoczenia sprawdza, czy chata zamknięta. W Olsztynie wiele razy bywały takie akcje, najczęściej kończące się kradzieżami kurtek i drobnych przedmiotów w zasięgu 2-3 kroków od drzwi.

Jednego razu idąc do kumpla zauważyłem kilku podejrzanych cyganów, którzy dziwnie się czają pod mieszkaniami. Problem w tym, że kolega był o delikatnych skłonnościach psychopatycznych i po prostu celowo nie zamknął drzwi. Po 10-15 min zaczęły
Mirki śpicie tam? Chciałbym wam opowiedziec jedna z najbardziej #creepystory jaka wydarzyła mi sie w zyciu, najbardziej #creepy jeśli chodzi o starsze lata, dorosłośc ;) trapi mnie to od łikendu i zadaje sobie pytania odnośnie zaistniałej sytuacji, postanowilem się z wami nią podzielić i troche spuścic z krzyża bo nadal mam dreszcze jak o tym pomyśle.


A wiec sytuacja miała miejsce w ten łikend, wracałem koło 2 do domu z miasta (trzezwy)
@hellyea:
@Blizz4rd:
@PyraPrzeznaczenia:
@Rabusek:
@salvador5000:

tak btw. to ja całkiem niedawno, jak mieszkałem jeszcze z mamą, wlazłem po pijaku, ok 2:00 w nocy, do sąsiada piętro niżej... dopiero jak zrobiłem pierwszy krok do środka to zorientowałem się, że coś jest nie tak.

Nie chciałem też, żeby matka, która jest wrogiem alkoholu, miała z tego powodu jakieś palpitacje więc... uciekłem na dół i wybiegłem z klatki xD poszedłem
@Rabusek miałem tak samo. Kiedyś w domu robiliśmy tak, że nie zamykaliśmy drzwi wiedząc, że np. Za pare minut mama ma wrócić z pracy, brat ze szkoły itd. Jestem z mamą w domu i akurat drzwi były zamknięte. Nagle szarpnięcie za klamkę, mama szybko idzie otworzyć bo myślała, że brat ze szkoły wraca a tu jakieś 2 dresiki zbiegają po schodach, mama pyta wtf a dresik "a bo my yyyyyy zbieramy makulature"
@Rabusek miałem tak samo. Kiedyś w domu robiliśmy tak, że nie zamykaliśmy drzwi wiedząc, że np. Za pare minut mama ma wrócić z pracy, brat ze szkoły itd. Jestem z mamą w domu i akurat drzwi były zamknięte. Nagle szarpnięcie za klamkę, mama szybko idzie otworzyć bo myślała, że brat ze szkoły wraca a tu jakieś 2 dresiki zbiegają po schodach, mama pyta wtf a dresik "a bo my yyyyyy zbieramy makulature"
@Rabusek ja to parę razy szarpalem za klamkę i nawet dzwonkiem napieprzalem piętro niżej lub wyżej jak zamyślony, ze słuchawkami wlazilem po schodach. #!$%@? w podskokach po rzuceniu okiem na tabliczkę z numerem ( ͡º ͜ʖ͡º)