Wpis z mikrobloga

TL;DR:

Chcę wrzucać co jakiś czas podsumowanie promocji linii lotniczych - okazyjne oferty z Polski w ciepłe / warte odwiedzenia miejsca.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł - zostaw plusa, będę wiedział, że warto wrzucać je również na Mirko!

I tak spędzam czas w wyszukiwarkach poszukując fajnych, korzystnych cenowo lotów w różne miejsca na świecie - postanowiłem podzielić się z Wami różnymi okazjami, na które uda mi się trafić. Co jakiś czas wrzucę małe podsumowanie z aktualnymi promocjami lotniczymi, część z Was może z nich skorzysta - z czego bardzo będę się cieszył. Na początek krótkie informacje, jeśli się przyjmie - cykl rozwiniemy.

W najbliższych dniach, 27-29,12 WizzAir ma promocję na loty w wybrane miejsca: -30% na cenę biletu, więc od tej promocji zaczniemy! Na pierwszy ogień Islandia, Gruzja oraz Wielka Brytania!

ISLANDIA:
Gdańsk - Reykjavik
272,80 zł
przykładowy termin: 20-23.01.2017

GRUZJA:
Warszawa - Kutaisi
216,80 zł
przykładowy termin: 27.01 - 04.02.2017

WIELKA BRYTANIA:
Wrocław - Londyn
104,80 zł
przykładowy termin: 26-29.01.2017, do tego masa lotów na styczeń/luty/marzec w podobnej cenie.

Dlaczego, skoro jest masa podobnych stron jak WakacyjniPiraci itp.? Z prostego powodu - czasem udaje mi się być szybszym, i wyhaczyć takie rodzynki jak Izrael za ~150 zł kilka dni przed wszystkimi tego typu portalami. Mogę pomóc trafić na dogodny lot zanim trafią na niego masy ludzi z innych stron i jednocześnie chcę pokazać, że podróżowanie w piękne i odległe miejsca naprawdę potrafi być tanie ;)

Jeśli podoba Ci się ten pomysł - zostaw lajka bądź komentarz, a na pewno będę kontynuował ten cykl.

Docelowo chciałbym tworzyć obszerne listy z datami i cenami, dla wielu lokalizacji, oczywiście nie opierać się tylko na tanich liniach jak WizzAir czy Ryanair, ale dodawać również egzotyczne miejsca - jak Brazylię, gdzie udało mi się polecieć za <900 zł.

#podroze #podrozujzwykopem #loty #tanieloty

#zwtravel - zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zbigniew-wu - TL;DR:

Chcę wrzucać co jakiś czas podsumowanie promocji linii lotnic...

źródło: comment_gwY5kmUsJMZzFCHJiQJRSwTsCJ88Pam6.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: próbowałem na dwóch komputerach, ale w sumie na każdym sprawdzałem dość często... tak, wrzesień 2017, z modlina, krakowa lub wrocławia do porto lub lizbony :) jak będziesz miał czas to zerkniesz jak u Ciebie wyglądają ceny na 12 września? ;)
  • Odpowiedz
@elliott: Rzeczywiście, tanio nie jest :/ niestety z okazjami to jest tak, że to Ty musisz się dostosować do terminu, a nie termin do Ciebie, najczęściej tak to wygląda. Za to sprawdź Katowice - Lizbona, na okres 13-20 lub 23.09.2017 są bilety za około 400 zł / os. tak na szybko patrząc :) Do tego lot Berlin - Lizbona 86 euro w dwie strony w Ryanair na podobne terminy. Dojazd
  • Odpowiedz
do Porto lub Lizbony


@elliott: loty bezpośrednie z Polski są często drogie przez długi czas, czasami spadają. Próbuj z przesiadkę w Paryżu albo Bergamo. W zeszłym roku tak leciałem i wyszło bardzo tanio.
  • Odpowiedz
@elliott: u mnie podobne ceny, musisz czekać albo ustrzelić last minute w biurze podroży, ja lubię tanie podróze ale akurat poślubna kupiłem dzień przed wylotem z biura podroży all in, za jakieś 1000 zł taniej niz inny w tym samym hotelu.
  • Odpowiedz
@myrmyrek: Rzeczywiście, bo ładne miejsca to tylko tam, gdzie ciepło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@frems: Wizz Discount Club, członkostwo w klubie WizzAir, które kupujesz raz do roku za 140 zł, dzięki czemu możesz kupować tańsze bilety (w wyszukiwarce masz podgląd cen zwykłych albo z WDC).
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: Kurde. Świętny pomysł. Podziwiam.

Sam nie jestem w tym zbyt dobry. A zawsze mi się mażyło polecieć w jakieś miejsce w miarę tanio. Tym bardziej, wiem, że tak się da, tylko nigdy nie mogłem nic znaleźć fajnego. A uważam, że zobaczenie jakieś nowego miejsca jest jednym z lepszych sposobów na wydawanie pieniędzy.
Także, tag do obserwowanych i życzę Ci wytrwałości i przejemności w robieniu tego.

Dzięki wielkie, że chcesz się podzielić. Z góry dziękuję. A jak uda sie gdzieś wyskoczyć dzięki Tobie to
  • Odpowiedz
@Krupier: też znów do Brugii w marcu jedziemy, jeśli chcesz dojechać autobusem z lotniska sprawdź wcześniej ceny, na niektóre dni zostały tylko te droższe, co trochę całościowo cenę podbija jeśli akurat w ten dzień się wybierasz.
  • Odpowiedz
@silver_spike: no właśnie sprawdziłem i akurat na pasujący mi termin łączna cena za transfery by wyniosła 64€. :/ W każde inne dni oczywiście 10€/os. w dwie strony. :P Ale to pewnie dlatego, że to akurat piątek i niedziela. Jak pech to pech, poszukam innego terminu, nie będę dawał prawie 300zł za transfer.

Jakiś nocleg tani polecasz skoro już byłeś?
  • Odpowiedz
@Krupier: W ile osób jedziecie? My zawsze robiliśmy więcej miast i korzystaliśmy z karnetu na przejazdy pociągami http://www.podrozepoeuropie.pl/rail-pass-belgia/ wychodzi to rozsądnie, ale nie warto jak jedziecie we 2 osoby tylko do Brugii.

Niestety nic bardzo taniego z noclegów :( My jedziemy tam 4 czy 5 raz, ale zawsze zostajemy 2-3 noce i w odległości spacerem od centrum, żeby piechotą bez stresu chodzić wieczorem (wtedy jest najlepiej, bo w dzień turystów
  • Odpowiedz
@silver_spike: 2 osoby, taki weekendowy, tani wypad miał być by zobaczyć miasto (strasznie mi się podoba na zdjęciach i po obejrzeniu filmu In Bruges ;p).

Dzięki za linka, szukam też czegoś na Airbnb bo mam 70zł do wykorzystania, a szkoda by przepadło. ;)
  • Odpowiedz
@Krupier: koniecznie podejdź do hotelu z filmu In Bruges, fajna sprawa zobaczyć go na żywo - chociaż to jest drogi hotel a nie mały hotelik :) Miasto jest genialne, z ciekawostek, w filmie Bazylikę Świętej Krwi odgrywa Jerusalem Kirk, według mnie największy skarb tego miasta z tych mniej znanych :) Jakbyś znał termin to daj znać, może będziemy w tym samym (my chyba pierwszy weekend marca) - można na piwko
  • Odpowiedz