Wpis z mikrobloga

Zresztą średni jest sam pomysł poszetki do muchy.


@Camilli: Co ma jedno do drugiego? Zgadzam się że nie powinna być identyczna, ale powinna być.
  • Odpowiedz
@maximus481: Właściwie wszyscy napisali już to co było do napisania. Nie wszystkie słowa były miłe ale fajnie, że wziąłeś to na klatę bez obrażania się. Czasem lepiej założyć coś, co Tobie się nie podoba, a jest eleganckie i szykowne. Mam tu na myśli np ta sprawę z nogawkami - naoisales, że wolalbys dłuższe takie jak teraz ale w krótszych zwyczajnie wyglądałby lepiej.
  • Odpowiedz
@maximus481: widać, że jeszcze gowniarz z ciebie. Nie ma nic złego w traktowaniu siostry jako autorytet, chociaż nie wiedziałam to synonim bycia najpiękniejsza. I relacje z rodzeństwem mam bardzo dobre, dziękuję, ale nie nie chciałabym żeby mój brat uważał mnie za najpiękniejsza na świecie. Od tego jest jego żona
  • Odpowiedz
  • 0
@eshape55 przecież nie jaram się tym jak wydarzeniem życia, ale jest to mój pierwszy fajny garnitur, wcześniejszy dostałem od rodziców na testy gimnazjalne, bardzo mi się podoba i zarobiłem na niego sam hajs, jak na wszystkie rzeczy co sobie kupuje, więc mam prawo się spytać co myślą ludzie, i może dostać jakąś radę nie? Co wy macie takie bóle d--y? :o co jest nie tak ze spinkami? Pożyczyłem je 20 minut
  • Odpowiedz
  • 0
@good_excuse oho zaczyna się złość widzę,,, gowniarz " no to przykro mi, a ja nadal uważam że to najlepsza osoba na świecie, a żony nie mam, i nie zamierzam mieć, jakoś tak do 30stki, szkoda życia :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ReaSSe wiesz co, na zdjęciu faktycznie dobrze to wygląda, moje bardziej klasycznie - kiedyś były takie nogawki wiedziałem, z łydkami mogę się zgodzić, ale tak to mnie strasznie ograniczały jak miałem węższe w udach, jakichś większych tańców wywijancow nie dało radyby tańczyć
  • Odpowiedz
@maximus481: Rękawy marynarki jeszcze jako tako są w porządku, ale rękawy koszuli są za długie i stąd bierze się właśnie ten problem z wychodzeniem mankietu. Spodnie w udach są okej tylko w łydkach są za szerokie. Sam mam ten problem że każde spodnie oddaję do zwężenia od kolana w dół. Dodatkowo spodnie też bym skrócił tak, aby zostało tyko jedno załamanie. Poszetka i mucha raczej też do zmiany bo na
  • Odpowiedz
@maximus481: żadna złość, masz 20 lat, czyli gówniarz. jak każdy będąc w tym wieku, wliczając mnie. cieszę się, że masz fajną siostrę i cieszę się, że nie zamierzasz się żenić w ciągu najbliższej dekady, bo przykro by było być żoną i pozostawać w cieniu siostry męża
  • Odpowiedz