Wpis z mikrobloga

@maximus481 Stary, czego się spodziewałeś pytając na portalu ludzi #!$%@?ących się o wszystko xD
W rzeczywistości na ślubie pewnie nawet nikt nie zauważył, że jest coś "nie tak", ale tutaj będziesz zjechany jak bura suka.
Jak na moje jest naprawdę spoko - Dżordże Kluneje i Rajany Goslingi już tyle razy pojawiali się w serio niedopasowanych garniturach, ale Mirki doczepiły się do Polaka rodaka ;-;
Tak czytam te wypowiedzi, nie wiedziałem że tylu mirkow tak się moda interesuje, dobre jest, galoty ino byś mógł zmienić bo wyglądają jak worek i git (y)
@maximus481: Katastrofa niestety, ale skoro i tak się zhejtowali to rozrysuję Co zrobiłeś źle żeby następnym razem się ustrzec.

1. Marynarka wydaje się za mała (albo jest koszmarnie uszyta).
2. Spodnie - do zwężenia i skrócenia.
3. Mankiet powinien wystawać na 1-1,5 cm, a nie 8cm
4. Poszetka nie powinna być identyczna z krawatem/muchą. Zresztą średni jest sam pomysł poszetki do muchy.
5. Poszetka za bardzo wystaje. Przecież złożyć w "puff"
Panowie, nie speszyłem się tylko dotarłem do Krakowa, i spędzałem miło czas :P dopiero teraz idę spać, więc tylko chwilę mam na odpisanie - dzięki za wszystkie rady, niektóre pomogą i się zastosuje, a niektóre w ogóle mi się nie podobają - a w końcu mi się ma podobać, i być wygodnie :) co do fotki, to przecie nie fotka pozowana, tylko robiona w ruchu z nienacka, dlatego np nie trzymam siostry
Więc dziękuję za konstruktywną, i nie konstruktywną krytykę przez którą niektórzy poczuli się lepiej :) i dzięki też za komplementy, rzadkie ale są! :)
@delo86 stety lub niestety się zgodziła, a jest najpiękniejszą i najfajniejszą dziewczyną na świecie, ale nie obracając nikogo myślę że mało który facet by miał jaja żeby jej dorównać, a co dopiero zaimponować :)