Wpis z mikrobloga

Od zerwania przestałam wierzyć, że znajdę kogoś, kto do mnie w >90% pasuje. Aż tu nagle poznaję na #tinder niebieskiego 10/10. Podobna branża, większość zainteresowań zbieżnych, poglądy na życie/rodzinę podobne, z tego samego miasta, bardzo w moim typie (dla mnie 11/10, obiektywnie 7/10). Starałam się tak prowadzić rozmowę, żeby być sobą, odpowiadać wyczerpująco i nie zionąć desperą, ale mimo to facet odpisywał max. raz na dzień (ale z sensem), od 3 dni cisza. I mimo że to normalne i pewnie ma pełno lepszych lasek, to mimo to jest mi smutno, bo od paru lat nie czułam, że ktoś jest moją bratnią duszą i jednocześnie aż tak mnie pociąga, a nawet nie dał mi szansy na spotkanie (,) #tfwnogf #tfwnogf
  • 149
  • Odpowiedz
@pqp_1: jeśli kiedykolwiek odpisze, zaproponuję spotkanie. jak zamilknie albo odmówi - sprawa wyjaśniona, jak się zgodzi - będę się łudzić dalej. ale pewnie nie odpisze, jakby mu zależało, to by odpisał już dawno
  • Odpowiedz
@Annnusz: jesli nie odezwie sie teraz to Ty i tak zaproponuj kawę. Przeciez i tak nie bedziesz miała nic do stracenia skoro w sytuacji wyjściowej i tak bys wiecej z nim nie rozmawiała. A zyskasz w najgorszym przypadku to ze bedziesz spała spokojnie ze chociaż sprobowalas. Istnieje nawet szansa ze sie zgodzi. W skrocie - lepiej żałować sie ze cos zrobiło niz żałować ze nawet nie sprobowalas ;) zmarnowane okazje bolą
  • Odpowiedz
@Annnusz: Tinder, Facebook, spotkanie na żywo (tylko jeden raz na bodaj 2 godziny). Ja popadłem w zachwyt (jeszcze zanim się spotkaliśmy) i generalnie była jak dla mnie 10/10 (z wyglądu a także charakteru)... Po spotkaniu przestała się odzywać. Mega niezręczna sytuacja. Wieczne zastanawianie się - pisać czy nie pisać, pytać czy nie pytać?

Dwa dni po spotkaniu napisałem do niej czy chce się spotkać raz jeszcze. Powiedziała, że musi to przemyśleć.
  • Odpowiedz
@Annnusz: może kiedyś odpisywał szybciej innym, one rzadziej, to zmienił taktykę. albo ty też odpisywałaś w większych odstępach czasu i nie chciał wyjść na desperata. albo po prostu olał w święta takie rzeczy, jak koledzy wcześniej napisali. w każdym razie nie rób mu wyrzutów o to
  • Odpowiedz
@Annnusz: #logikarozowychpaskow na grubo.
Gość przed świętami pewnie zarobiony, w święta pojechał do rodziców na barszcz z uszkami, a tej odwala, bo rzadko pisze i już 3 dni się nie odzywa i pewnie ma 2484020 innych panien, które rucha między otwieraniem prezentów, a wigilijną kapustą.
Pomimo tego co stulejki tu piszą, to normalny facet ma zazwyczaj trochę swoich zajęć, oprócz zastanawiania się nad tym, którą pannę dźgnąć bolcem i choćbyś mu
  • Odpowiedz