Wpis z mikrobloga

@NieMogeSieZarejestrowac nie mow tak jesli masz zerowe pojęcie o tym. Sam jestem w programie o zysku z wysokim ryzykiem i po miesiacu odebralem wklad. Teraz jesyem 1k $ na czysto a mam jednego poleconego. Jest to bardziej oplacane niz bukmacherka. Uwierz, wystarczy rizumiec zwiazki przyczynowo-skutkowe i mozesz na tym zarabiac
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera
@JakisTakiNick
Nie chce mi się podawać przykładów dlatego, że są one w internecie. W takim razie praca na sluchawce też powinna być mlm bo ludziom się kity wciska i namawia na niepotrzebne produkty aby zarobić.
Mlm to nie kołczowanie i słuchanie wawrzyniaka ale też i normalna praca. Jednak jak ktoś woli mieć całe życie szefa nad sobą to niech myśli, że każdy mlm jest z-----y.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick no ok. Masz całkowitą racje.
Jednak jak napisałem wcześniej tu tylko pokazałeś, że dla Ciebie mlm to tylko fizyczna sprzedaż produktu i tworzenie piramidy, którą masz nawet w pracy tradycyjnej: szef>kierownik>brygadzista>pracownik. Ale ok, masz 100% racji i tego się trzymaj.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki: XD piszesz w stylu"OHOHO CO TY TAM WIESZ, GADASZ GŁUPOTY BO NIE ZNASZ TEMATU ALE NIE POWIEM CI O CO CHODZI, TO TAJEMNICA POSZUKAJ SOBIE W INTERNECIE".

Serio, śmiało zachęcam do podania konkretnego przykładu "normalnego MLM" oraz do wyprowadzenia mnie z błędu na temat tego czym MLM jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera w branży mlm działam 4 lata. Zrekrutowanych mam 8 osób. Dwie tylko coś robią. Nie sprzedałem fizyczne żadnego produktu.
Wcześniej byłem w fm, byłem też w innych jak dxn jednak sprzedawanie kawy za 500zł to porażka, tam tylko rekrutować.
Teraz działam w odszkodowaniach i średni mój dochód jest na poziomie pięciu ludzi pracujących w biedronce.
Jednak mi nie zależy na rekrutacji i p---------u innym jakie pieniądze wchodzą w gre bo
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera no właśnie. Tymi pytaniami pokazujesz, że nie masz pojęcia czym jest mlm.
Te 8 osób nie płaciły nic za wdrożenie w biznes. Te dwie nie rekrutują tylko działają.
Nikt podemną nie sprzedał produktu.
Są mlm gdzie faktycznie trzeba się n-----ć jak sprzedaż odkurzaczy, kawy czy ogrzewaczy pomagających w obiegu krwi za 3000zł w których jest halogen za 15zł a i tak c--j z tego jest i człowiek zostaje z tymi produktami.
Nie robię wycen napraw. Podpisuję tylko umowy z klientami i wysyłam do firmy, która jako jedna z czterech posiada swój dział prawny.
Coś robię. Poświęcam 12 godzin tygodniowo na tą
  • Odpowiedz