Wpis z mikrobloga

#cebuladeals witam mirkow świątecznie i serdecznie, chcieli byśmy zakupic z różowym jakis dobry telewizor do 4 tyś bez 3d, może ktoś się zna i poleci nam jakis model i firmę z góry dziękujemy za pomoc :))
  • 32
  • Odpowiedz
@Malklaw: telewizorów z 3D już nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co jest w sklepach to resztki magazynowe. A szkoda, bo takie telewizory miały lepsze matryce...
  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej: tag moge oczywiście zmienic nie bede tu nikogo wyzywał od życiowych #!$%@? ani ameb w pierwszej odpowiedzi w temacie bo nie o to tu chodzi żeby kogoś w święta obrażać ale że co niektórzy traktują internet poważniej niż siebie to tak czasem wyglada XD prosze tylko osoby które temat znaja o jakie kolwiek doradztwo ponieważ dla mnie żadnym problemem nie jest spogladnie co jakiś czas w telefon a osoby ktore
  • Odpowiedz
  • 0
@KiciurA: dziękuję zaraz poczytamy nie znamy sie totalnie, ja ogarniam komputery telewizji nie ogladamy wcale i wiadomości ponieważ wolimy wypok haha :) czesto chodzimy do kina wszystkiego zobaczyć nie można i nadrobilibyśmy zaleglosci na fajnym telewizorze :)
  • Odpowiedz
@Malklaw: hurr powaznie traktuja internet durr nie jest problemem zerkac na telefon.
A dla niektorym problemem jest spamowanie tagiem ktory obserwuja gdzie dziesiatki podobnych tobie stwierdza to samo. Uzyje se tagu, sorry za cebuladeals ale mam sprawe/problem/wscieklizne macicy.
Chcesz byc szanowany, szanuj innych.
A co do #!$%@?:
#tv #rtv #telewizor - w sumie nie bede uzywal tagow gdzie padaja takie pytania i sporo specjalistow sie wypowiada, wrzuce cebuladeals tak w ramach
  • Odpowiedz
@Malklaw Mirek tagujesz źle dałem ci o tym proste info żebyś nauczył się tagować, nigdzie cię nie obrażam, odniosłem się tylko do tego zalosnego trolla.

nie interesuje niech sie najlepiej nie odzywaja


Nie jesteś na swoim prywatnym forum więc uszanuj zasady ustalone przez innych, ten tag nie jest do pytań
  • Odpowiedz
@Malklaw: Kolega kupił przed świętami LG 55UH605V w euro rtv za 3000. Filmiki w 4K60fps wyglądają pięknie. Przez aplikację netflixa (preinstalowana) oglądaliśmy Grand Tour w 720p i bardzo przyjemnie się na to patrzy. Ale jak macie mały pokój to weźcie coś mniejszego :P No i bierzcie pod uwagę, że programy telewizji naziemnej skalowane do 4K wyglądają jakby były w 240p :P
  • Odpowiedz