Wpis z mikrobloga

@blask_jutrzenki: Dobra wytłumaczę łopatologicznie...

Przykład było 4000zł, ustawiam dźwignie x10 na sprzedaż(w dół), kupiłem po 3980 otworzyłem i zmieniłem opcje zamknięcia zysku przy np 80% czyli np z 1 bita zrobiłem 1,8 a kupiłem go za 4000 czyli jak spadł do 3600 to = 6400, zysk 2400 i tak samo na kupno...

Tylko trzeba trochę ogarnąć giełdę ;) bardzo trochę. Mieć jaja ze stali i czasami farta że np jak leci
@blask_jutrzenki
@haakenn
Nie radzę bawić się w tradowanie. Strata czasu i btc. Na handlu zarabiają głównie giełdy;). Poczytajcie lepiej jak działa btc, jakie daje możliwości i jakie są perpektywy na przyszłość. Jeśli uznacie, że ma to sens, możecie np. co miesiąc kupować niewielką ilość, która nie wpłynie znacznie na waszą kondycje finansową. Kupione btc trzymajcie offline, poza giełdami.
Na prawdę wyjdziecie na tym lepiej niż większość "traderów".
@bitcoin: @haakenn: bitcoin jest trudny do zrozumienia szczególnie jak działa, ale generalnie chodzi o to ze używając bitcoinow masz dowód płatności czyli dopóki będzie istniała sieć to będziesz mógł tym płacić wiec ludzie nadają temu wartość, a dodać do tego to ze nitcoinow jest skończona ilość to nie będzie inflacji tak jak np dolarach i wartość jednego zgodnie z logika będzie rosnąć, natomiast najważniejsze jest to żeby w jak największej