Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Osiągnąłem poziom mistrzowski w #przegryw . Moi rodzice się mnie wstydzą. Nie powiedzieli tego wprost ale to można wyczuć i wyczytać z oczu. Jestem 24 letnią #!$%@?ą, bez perspektyw, Zamiast grać z dziewczyną w łóżku to gram na kompie. Zamiast wyglądać jak mężczyzna to wciąż wyglądam jak 15 letni gimbus z koperkiem pod nosem zamiast twardego,męskiego zarostu. Nawet młodsi mają lepszy zarostem. Jestem ludzka tragedią. Samobója nie zrobię bo szkoda moich rodziców, to wspaniali ludzie tylko trafił im się upośledzony syn. Z moim ojcem nie mogę się równać, zapewne w myślach nieraz gardzi mną. #!$%@? jestem tak #!$%@?. #!$%@? do tego choruje na karłowatość(173cm) przy moim ojcu(190cm) wyglądam jak karzeł). Ojciec zawsze był dla mnie wzorem, synonimem słowa mężczyna, mam wiele cech po nim ale gdzieś po drodze wpadł mi gen #!$%@? i szeroko pojętej brzydoty(wzrost,ryj) . Zawiodłem swojego ojca, na pewno chciał mieć normalnego syna...A ja jestem nieudacznikiem, siedzę jak #!$%@? i płaczę kiedy to pisze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Osiągnąłem poziom mistrzowski w #pr...
źródło: comment_VXvf1DYsZdFpu6bWiHKxpipBDGEPE8e8.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: To zamiast stękać i miałczeć jak to ci źle to weź się #!$%@? ogarnij. Co oprócz płaczu zrobiłeś żeby ten stan zmienić? Zgol ten koper, przestań grać w gierki jak mały dzieciak i zajmij się czymkolwiek pożytecznym. Myślisz, że wszyscy są idealni i wszystko dostali na tacy? A 173 cm to nie karłowatość tylko twoja wymówka, żeby siedzieć dalej w maraźmie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przypakuj (niscy mają łatwiej), z młodzieńczą twarzą i wypakowanym ciałem, nastolatki i też te starsze będą na Ciebie lecieć, wyjedź #zagranico żeby zarobić fajną kasę, tylko nie do jakiejś gównoholandii z patologią. Krztałć się żeby zarabiać jeszcze więcej i wyjść z magazynu. To jest plan na kilka lat, i tylko jeden z możliwych wariantów. Ja zrobiłem podobnie i teraz laski się o mnie zabijają, same zabiegają o względy.
@AnonimoweMirkoWyznania: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jestem 24 letnią #!$%@?ą


24 lata a już płaczesz nad sobą... xD

Idź na studia, do pracy, ew na na jakieś kursy tańca. Zrób ze sobą cokolwiek. W międzyczasie trafi ci się dziewczyna i ci przejdzie #!$%@?