Wpis z mikrobloga

Super mega zajebista technologia #bitcoin a jak chce sie szybko kupić to można się w trąbe pocałować. Wszędzie jakieś #!$%@? 10 stopniowe weryfikacje, wolne bo święta albo księgowanie po 100 dniach roboczych. Idź pan w #!$%@?.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w kilka minut ale trzeba też uważać bo psy i inne kanalie też tam są na pewno


@pawlo74: Wiesz jak ktoś kupuje kilka BTC no to co z tego że trafi na Policjanta. Przecież to nie przestępstwo kupić BTC.
Ale jest pewna ciekawostka. Rozmawiałem kiedyś z policjantem z wydziału kryminalnego. I podczas wspomniałem o Bitcoinie. A on na to " A słyszałem o Bitcoinie - z tego co wiem Bitcoin
  • Odpowiedz
Przecież to nie przestępstwo kupić BTC.


@Amelek: poczekaj aż osiągnie odpiwiednią cenę i stanie się zagrożeniem dla systemu fiata. Ten policiant wiedział co mówi. Przyjdą czasy, że bitcoin będzie nielegalny. Jeżeli komuś wydaje się, że to niemożliwe to niech przypomni sobie czasy kiedy złoto było nielegalne i konfiskowane albo po co daleko szukać, w Polsce handel nie tak dawno bo za komuny był nielegalny i zakazany.
Zapamiętaj sobie raz na
  • Odpowiedz
@Amelek: pięknie i mam nadzieję, że tak samo zrobi reszta. Ja z drugiej strony wrócę do kraju jeżeli bitcoin rozpowszechni się i stanie się bardziej popularny niż w innych krajach. Jednak nie zanosi się na to wręcz odwrotnie. Widziałeś projekt nowego prawa wczoraj tu opublikowany? Chcą umieszcić nas wszystkich w bazie danych żeby wiedzieć kto ile ma. A ja pytam jakim prawem ktokolwiek ma wiedzieć ile ja mam pieniędzy? Nikt
  • Odpowiedz
@pawlo74: no dobrze - ale to będzie martwe prawo. Przecież nigdy nie udowodnią Tobie ile masz BTC jeśli puścisz to przez miksery i zadziałasz w sposób przemyślany . Ja powiem że mam 0 BTC. i nikt mi nie udowodni że coś mam. Mam jakiś tam klucz prywatny w głowie. Ale nie wiem czyje te BTC :) czy mój adres jest podpisany ? No nie :) Więc nie ma co się
  • Odpowiedz
@Amelek: a co jeśli robiłem wypłatę z jakiegoś serwisu na powiedzmy 2 BTC. Z mojego adresu na który dostałem btc przelewam na inny. Rząd zgłasza sie do tego serwisu o dane kto co i ile -> dostają mój pierwszy adres i 0 BTC na nim.
Mogę powiedzieć, że zostałem okradziony i Bitcoiny leżą już u kogoś innego :D Mogą dowalić powiedzmy jakiś podatek za tą pierwszą wypłatę ale później mam
  • Odpowiedz