Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Nie korzystam z escrow, staram się słynąć z jak największej rzetelności i zaufania do mnie ze względu na posiadane liczne opinie tutaj na wykopie i kilkunastu forach. Słabo by było, jakbym jeszcze musiał komuś odpalać % prowizji za Escrow.

Transakcji dokonuję w sposób najprostszy dla klienta, generuję płatność z odpowiednim tytułem, numerem konta bankowego na który trzeba dokonać wpłaty [bank zawsze jest ten sam co klienta, dzięki ekspresom przez DotPay,
@pawlo74: Niestety nie mam niższej prowizji niż InPay. Nie mógłbym sobie na to pozwolić gdzie oni pobierają 2% :)
Jeżeli ktoś jest bardziej zaufany [czyli ma kilkaset opinii na wykopie czy innych forach], to wtedy ja mogę wykonać przelew jako pierwszy - ale przyznam Ci się szczerze, że od ponad pół roku transakcji, nie trafiła się nawet jedna taka osoba.
@BlTBAY: Dowodem zakupu jest potwierdzenie przelewu. Przelew z odpowiednim tytułem jest powiązany z konkretną transakcją i każda ma swój unikalny numer oraz historię transakcji do danego zlecenia.
To jest właśnie dowód zakupu, tak samo jest w InPay i innych kantorach :)