Wpis z mikrobloga

Pytanie do szanownych kolegów z #neuropa. Dlaczego żaden z Was nie wykopał ani nie zakopał tego znaleziska?
http://www.wykop.pl/link/3517137/naczelny-rabin-polski-polska-jest-swietnym-miejscem-do-zycia-dla-zydow-eng
Podziwiam i całkowicie rozumiem jednomyślność, ale nurtuje mnie wątpliwość czy nie leży Wam na sercu temat mniejszości żydowskiej w Polsce? Może kolega @Thon albo rebe @BarekMelka lub szanowny kolega @czerkies rozjaśnią moje wątpliwości?

#zydzi #polska #pytanie #bekazlewactwa
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stekelenburg5:
Patrząc na wtopę w USA i to co się dzieje w EU soros szybko pójdzie z torbami. Radzę zmienić pracodawcę.
@Kempes:
Jak dbasz o poziom to dlaczego nie podnosisz larma masowego zakopywania treści prawdziwych jako nieprawdziwe?
Zakopujecie wywiady czy konferencje jako info nieprawdziwe macie wy RiGCz????
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Poza tym, że powinieneś pisać do mnie w liczbie pojedynczej, to jeżeli ja zakopuje jako informację nieprawdziwą to właśnie ona moim zdaniem taką informacją jest. Chyba mam prawo do takiej a nie innej opinii.
  • Odpowiedz
Masz ode mnie 4x mniej znalezisk na głównej przy 3x dłuższym stażu i 70x większym zasypywaniu contentu


@zielonek1000: uwzględniając to, że na gówną potrafi wejść zdjęcie kartki oraz, czasem, jakieś #!$%@? o NWO/satanistach, to raczej wykopanie czegoś tam nie przekłada się bezpośrednio na jakość.
Taka domena naukawpolsce.pap.pl jest źródłem wielu fajnych znalezisk, a pomimo #mirkoreklama na główną wchodzi raz na ruski rok.

Co do zakopów, to łatwo nabić duży procent akcji na
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: powiedziała grupa która wczoraj zakopała obnażenie kłamstwa wyborczej i żaden nie miał odwagi cywilnej napisać dlaczego. A To że przesyłacie na priv linki do zakopywania i wykopywania to wiem bo widziałem na koncie znajomego.
  • Odpowiedz
@Wladyslaw_Jagiello: dlatego mówie że jesteś zmanipulowany xD zacznij myśleć samodzielnie :)

@zielonek1000: w sensie co na to? na zakopywanie? wykop jest #!$%@? gównocontentem. kłamstwa, manipulacje, nic nie warte informacje. jakbym nie miał co robić mógłbym dzień i noc siedzieć na wykopalisku i zakopywać, niestety wchodzę tam tylko raz na jakiś czas
  • Odpowiedz