Wpis z mikrobloga

Pytanie do szanownych kolegów z #neuropa. Dlaczego żaden z Was nie wykopał ani nie zakopał tego znaleziska?
http://www.wykop.pl/link/3517137/naczelny-rabin-polski-polska-jest-swietnym-miejscem-do-zycia-dla-zydow-eng
Podziwiam i całkowicie rozumiem jednomyślność, ale nurtuje mnie wątpliwość czy nie leży Wam na sercu temat mniejszości żydowskiej w Polsce? Może kolega @Thon albo rebe @BarekMelka lub szanowny kolega @czerkies rozjaśnią moje wątpliwości?

#zydzi #polska #pytanie #bekazlewactwa
  • 56
@zielonek1000: szkoda na nich sczempić ryja - ja ich znam neuropków. Będą Ci tu wkręcać, że nie ma żadnej zmowy - i zakopują niezależnie od siebie. A o neuropejskiej grupie na Slacku oficjalnie nikt nie wie.
Szkoda Twojego zdrowia na przejmowanie się tym. Jak wrzucasz znaleziska, to nie taguj #neuropa, na mirko ewentualnie jak chcesz ich trollować i żeby się zlecieli w większej ilości.
@zielonek1000: Będę szczery, im nas więcej będzie ogółem z prawej strony od centrum aż po Korwinowych tym większa siła przebicia będzie. Ale musimy być bardziej dla siebie tolerancyjni i akceptować wewnętrzne różnice. I to nie tylko na wypoku, ale w życiu politycznym też...