Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady, #rozowypasek studiuje dwa kierunki, awf i zarządzanie.
Ja ogólnie myślę że #!$%@? z tego będzie, dlatego zakladam że w przyszłości solidny pieniądz ja będe musiał zapewnić, ona wierzy że będzie fit instruktorką i swój salon blabla... nie wiem czy jestem jakiś samolubny ale w to nie bardzo wierzę, co myślicie mireczki?

Ale nie w tym problem, problem w tym że ona mieszka jakieś 3h pociagiem ode mnie, i jak już dogralem sylwestra na cacy to okazuje się że ona nie pojedzie bo potrzebuje pieniążków na obowiązkowy wyjazd z AWF za 1500zł (i musi zapłacić bo nie zda semestru), i jeszcze chce iść na jakiś tam kurs w styczniu za 1200zł i musi odłożyć.
No i generalnie jestem na nią wkurzony że tak się to zdupiło tydzień przed.
Powiedzcie mireczki i mirabelki - mam o co być wkurzony, czy powinnienem zrozumieć?

*kosztów żadnych tego nie poniosę raczej, 100zł tylko
#rozowepaski #niebieskiepaski

Mam o co być wkurzony?

  • tak 66.7% (38)
  • nie 33.3% (19)

Oddanych głosów: 57

  • 26
@wujekujek: kiedykolwiek jej to mówię, to jest oburzona, raz próbowałem powiedzieć ze mogła iść na jeden porządny, ale sie wkurzyła tylko

tymbardziej że jest pracowita i na tych kierunkach zawsze pracuje też za tych nierobów tam
@directPlay: myślałem, że jesteście ze sobą krótko, nie zna nawet jeszcze Twoich znajomych a już chcesz żeby przedkładała sylwestra z Tobą nad jakieśtam plany życiowe. Fakt - gówniane kierunki, ale kobiecie czasem nie przetłumaczysz, niektóre po prostu żyją w innym, wyjątkowo kolorowym świecie. A później zderzenie z rzeczywistością.

Jaki koszt tego sylwestra? Bo jeśli np. miałaby pokryć sam koszt przyjazdu do Ciebie to trochę słabo.
bo potrzebuje pieniążków na obowiązkowy wyjazd z AWF za 1500zł (i musi zapłacić bo nie zda semestru),


@directPlay: to brzmi jak Wyższa Szkoła Zdzierania Hajsu z Naiwniaków... ale może się nie znam

Jak wiedziała od dawna o planach i wydatkach i teraz jej druciki zajarzył to wkurz się. Jak teraz to wyszło to w sumie nie masz o co. Wyszło jak wyszło.

jak powiesz co myslisz, to mówi że w nią